„I když je to popáté, tak to prožívám, jak bych si titul užívala poprvé. Stále jsou tam obrovské emoce. Jsem moc šťastná a hrozně si toho vážím. Je to super," rozplývala se brankářka Mostu, která ve finále dokázala se svým týmem obrat proti pražské Slavii.

„Letos to bylo těžké, vždycky se nám ve finále nepovede začátek a musíme tu sérii otáčet. Letos jsme měli tu výhodu, že jsme dva zápasy mohli hrát doma, protože tady se nám hraje moc dobře a vždycky nás ženou fanoušci a my to nakonec zvládneme," děkovala Müllnerová publiku, které na oba finálové dny v Mostě vytvořilo bouřlivou atmosféru. Každý den dorazila bezmála tisíc lidí a byli hodně slyšet. Co za mosteckým úspěchem je? Proč Mostečanky posledních pět let v Česku kralují?

„Makáme a hodně trénujeme, nikdo nic neodflákne. Každý den se dřeme v hale, máme skvělé podmínky, prostředí, zázemí i regeneraci a to všechno se pak nasčítá k úspěchu. Chodíme do práce nebo do školy, ale ukázali jsme, že i takto se to dá zvládat, když má tým ideální podmínky," vypočítává Dominika a přidává, že hodně dělá i tým. „Máme tady skvělou partu, s holkama si rozumíme, nejsou tady žádné spory, to také dělá hodně. Kdokoliv přijde, tak zapadne a vytváří s námi super tým."