„Chceme potvrdit loňské umístění, to znamená semifinále a potom se uvidí. Hrajeme s mužstvem Letohradu, se kterým máme stejnou bilanci – doma jsme jasně vyhráli, ale u nich jsme utkání nezvládli. Půjde tedy o soupeře, který je zkušený a kvalitní,“ uvědomuje si trenér Penta Oldřich Obrtlík, který by měl mít k dispozici celý kádr.

„Uvidím na tréninku jestli budou nějaká zranění a podle toho se pak určí sestava,“ řekl před posledním tréninkem Obrtlík, jehož tým zranění na jaře hodně limitovala. „Prakticky jsme nikdy nenastoupili na jaře v sestavě, ve které jsme hráli na podzim,“ dodává a zároveň je rád, že může v týmu po dlouhém výpadku přivítat tahouna a střelce Slavomíra Švancara, který pro zranění nehrál celé jaro.

„Sláva už celý týden trénuje. Měl by objevit na hřišti. Uvidíme jaká bude jeho vytíženost v zápase, protože to zranění bylo dlouhodobé a jestli to na jeho výkonu nezanechá nějaké stopy. Ale už jeho přítomnost na hřišti bude pro spoluhráče znát. Soupeř se ho musí v každém případě obávat, protože Sláva patřil, co se týče zakončení, k nejlepším hráčům,“ ví kouč. Samotní hráči už jsou nabuzení. Věří v úspěch. „Play-off je jiná soutěž, ale uděláme všechno pro postup,“ hlásí forvard Radek Hulín.

Pento ve čtvrtfinále play – off:

Sobota 4. dubna: Pento – Letohrad (16.00)

Neděle 5. dubna: Pento – Letohrad (10.00).

Sobota 11. dubna: Letohrad – Pento (16.00)

Neděle 12. dubna: Letohrad – Pento (10.00).

Případné páté střetnutí v sobotu 18. dubna v Mostě.