Pento na úvod play off dvakrát přehrálo Hradec

Most - V základní části nad Hradcem Most nevyválčil ani bod. Změna přišla v play – off. Hráči Penta Most dvakrát porazili Autosklo H. A. K. Hradec Králové 4:3.

7.4.2008

Pento Most v souboji s Hradcem.Foto: Deník/Václav Veverka

Mostečtí hokejbalisté úspěšně odstartovali čtvrtfinálové bitvy v play - off. Na sever Čech přijeli Autoskláři z Hradce Králové. Pento dokonale využilo domácího prostředí a soupeře dokázalo v obou zápasech přehrát. Druhé střetnutí rozhodlo o vítězi až v nastaveném čase.
Mostečtí borci v základní části nedokázali nad Hradcem Králové uhrát ani jeden bod. V čtvrtfinále play – off přišel obrat.

„Chtěli jsme to odčinit za základní část. V prvním zápase se nám začátek nepovedl. Hradec hrál sebevědomě a hned ve třetí minutě skóroval,“ popsal kouč Penta Oldřich Obrtlík situaci, kdy skóre zápasu otevřel hostující Bacovský. Jenže Pento stihlo ještě do poločasu výsledkové váhy strhnout na svou stranu trefou Koudelky z přesilové hry a branku do šatny dával Poláček. „V tento moment jsme se uklidnili. Bylo vidět, že převaha je na naší straně. Ale ve druhé třetině na nás zase padl útlum. Hradec hrál velmi aktivně a trestal z přesilové hry na 2:2,“ doplnil trenér. Skóre srovnal aktivní hradecký Novák pět minut před koncem druhé třetiny. Na úvod posledního dějství se ale z dálky prosadil obránce Čížek, aby za dvě minuty opět srovnal krok Novák. Vítězství v úvodním čtvrtfinálovém duelu vystřelil mostecký Ryboň.

Do nedělního druhého zápasu mělo Pento bleskový nástup. Už po sedmnácti vteřinách překonal hostujícího brankáře Poláček a v desáté minutě se krásnou trefou prosadil Senft - 2:0. Hosté se vrátili do zápasu kontaktní brankou až v závěru druhé třetiny, kdy snižoval Chmel. Největší rána přišla pro Pento ve 33. minutě. Autoskláři po pár vteřinách dali Tesařem a Minaříkem dvě branky. Naštěstí se domácí prosadili díky Kosinovi v závěru v přesilové hře. V prodloužení pak stačilo domácímu nováčkovi Schořovi jen něco málo přes minutu, aby zajistil střelou nad vyrážečku brankáře i druhé vítězství na domácí palubovce. „Chtěl bych mužstvu poděkovat za dnešní velkou bojovnost a nasazení, protože dnes byla kvalita soupeře daleko větší než v prvním zápase, kdy jsme vyhráli zaslouženě. Dnes byl lepší soupeř, ale jak už to ve sportu bývá štěstí bylo na naší straně,“ řekl závěrem Obrtlík.

Fakta úvodních zápasů:
Pento Most - Autosklo H. A. K. Hradec Králové 4:3 (2:1,0:1,2:1)
Branky: 9:19 Koudelka, 14:14 Poláček, 31:33 Čížek, 41:23 Ryboň - 2:44 Bacovský, 24:08 Novák, 33:08 Novák.
Pento Most - Autosklo H. A. K. Hradec Králové 4:3 pp (2:0,0:1,1:2 - 1:0)
Branky: 0:17 Poláček, 10:13 Senft, 41:37 Kosina, v prodloužení v čase 46:15 Schoř - 26:12 Chmel, 33:14 Tesař, 33:32 Minařík.

Autor: Václav Veverka

7.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební klempíři 120 Kč Stavební klempíři KLEMPÍŘI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 140 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: KLEMPÍŘI, Požadavky:, - SOU - technický obor, - praxe výhodou, - znalost technické dokumentace, - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, Zaměstnanecké výhody: prémie, podnikové stravování, výkonnostní odměny, HLÁSIT SE: Ing. Milena Kudličková tel.: 606 243 037, e-mail: milena.kudlickova@bilfinger.com, osobně: Most, V. Řezáče 313 - hlásit se předem tel.. Pracoviště: Bilfinger industrial services czech s.r.o.-1, 436 01 Litvínov 1. Informace: Milena Kudličková, +420 606 243 037. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 15 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) ŘIDIČ - MECHANIK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ - MECHANIK, POŽADUJEME:, - řidičský průkaz sk. B, - manuální zručnost, - základní znalost + kladný vztah k autům, NÁPLŇ PRÁCE, - drobné opravy, srvis a údržba aut k prodeji, HLÁSIT SE: Hranáč Jan, e-mail: autovysina@seznam.cz, zasílat životopisy na e-mail.. Pracoviště: Autobazar výšina s. r. o., Jana Kubelíka, č.p. 1470, 434 01 Most 1. Informace: Jan Hranáč, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 16 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: KUCHAŘ/KA, - znalost čínské kuchyně, HLÁSIT SE: email: yexiaofeng16@gmail.com, tel.: 725150196, osobně: OC Centrál, červené Jablko. Pracoviště: Pavel chabda - central most, Radniční, č.p. 3400, 434 01 Most 1. Informace: Wang Wei Liu, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč Svářeči, řezači plamenem a páječi SVÁŘEČ. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: SVÁŘEČ, Znalost výkresové dokumentace., Prokazatelná praxe se svařováním §92., Základní znalost materiálů., HLÁSIT SE: Kabantsov Taras, tel.: 777833460, e-mail: info@tbeconstruct.cz, osobně po telefonické domluvě. Pracoviště: Tbe-construct s.r.o.-most, 434 01 Most 1. Informace: Taras Kabantsov, +420 777 833 460.

Most (v zeleném) doma inkasoval od Brna sedm gólů.

Most v Superlize tápe. Po výprasku v Pardubicích přišel i krach s Brnem

Úspěšný tým trenérů a atletek AK Most.

Mladé atletky AK Most jsou přebornicemi kraje

Start snů! Litvínov i ve druhém zápase bere tři body

Litvínov /FOTOGALERIE/ – Litvínovští hokejisté parádně odstartovali novou sezonu. Po minulém tříbodovém vítězství v Mladé Boleslavi, Litvínov bodoval i před domácím publikem, kde si poradil s neoblíbeným Zlínem 5:2.