Po druhém místě v základní části se utkali dvoukolově se soupeři obou plzeňských klubů, tedy TJ Sokolem Doubravkou Plzeň a USK Plzeň.

Super Stars Most v obou kolech zvítězili, když TJ Sokol Doubravku i USK Plzeň zdolali dvakrát 5:3. Hlavními oporami závěrečného boje o vítězství byli Adrian Dziołko a Bedřich Valenta, každý z nich zvítězil v sedmi utkání z osmi.

Jacek Kolumbajew a Veronika Koldová potom zvítězili každý v pěti zápasech. Z oblastního přeboru až k vítězství I. celostátní ligy většinou vede dlouhá cesta, ale Super Stars Most ji zvládli překonat během jediné sezóny, a to i jako nováček celostátní soutěže.

„Družstvo během sezóny nastupovalo ve složení Adrian Dziołko, Jacek Kolumbajew, Tomasz Lipski, Bedřich Valenta, Tomáš Hába, Stanislav Bílek, Veronika Koldová, Valerie Ondrášková, Zuzana Jeřichová a Pavlína Pokorná. Základ družstva tvořilo osmdesát procent odchovanců klubu a tři polští hráči. O to je vítězství cennější, soupeři se totiž opírali o větší procento posil z ostatních českých, ale i zahraničních klubů. Toto vítězství je historickým milníkem klubu a věřme, že ne poslední velkým výsledkem," řekl trenér Mostečanů Lukáš Kroc.

(kro, vev)