VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ocenění talentu a píle. Hlasujte pro nejlepší sportovce Mostecka

Mostecko - Oblíbená anketa startuje! Zapojí se odborníci, trenéři, novináři i sportovní veřejnost. Pošlete svůj hlas Sportovní hvězdě Deníku.

29.1.2018
SDÍLEJ:

Triatlonista Jakub Langhammer vyhrál anketu v loňském roce.Foto: archiv J. Langhammera

Jak pro nejlepší sportovce hlasovat?

Pro nejlepší sportovce můžete v naší anketě hlasovat pomocí kuponu, který vyjde v tištěných novinách v pátek 19. ledna a pak v pondělí 22. ledna. Stačí vyplnit políčka a vypsat vámi vybrané sportovce a odnést nebo zaslat poštou na adresu Mosteckého deníku (Bělehradská 3346/5, 434 01 Most). 

Hlasovat pro své favority můžete ovšem i pomocí emailů. Do předmětu emailu napište Nejúspěšnější sportovec Mostecka a do zprávy pak vaše vybrané sportovce, pro které chcete hlasovat. Email zašlete na adresu sportovního redaktora: vaclav.veverka@denik.cz.

Jednotlivci dospělí:

Ondřej Bíro (Gamblers Most, malá kopaná): Brankář české reprezentace v malé kopané se v minulém roce se svými spoluhráči stal mistrem světa. Zajímavostí je, že univerzál Bíro ve velkém fotbale nechytá v brance, ale hraje v poli.

Jakub Polák (Gamblers Most, malá kopaná): Stejně jako Ondřej Bíro se i Jakub Polák může pyšnit titulem mistra světa.

Tomáš Režný (Gamblers Most, malá kopaná): Další mostecký mistr světa s reprezentací malé kopané.

Petr Pastýřík (silové sporty): Třetí nejsilnější muž Slovenska pro rok 2017, druhé místo na Mistrovství ČR v dřepu pro rok 2017, čtvrté místo na mistrovství Evropy strongman týmů pro rok 2017, druhý nejsilnější Čech v kategorii strongman do 105 kg v seriálu GP závodů.

Dominika Zachová (DHK Baník Most, házená): Křídelnice Zachová se v Mostě vyprofilovala v jednu z opor týmu. S českou reprezentací byla na MS 2017 osmá, což je pro Česko po dlouhých letech velký úspěch.

Markéta Jeřábková (DHK Baník Most, házená): Jak dlouho vydrží ještě v Mostě? Talentovaná házenkářka patřila ke střeleckým tahounkám českého týmu na MS v Německu. V Mostě je jednou z klíčových hráček.

Petra Maňáková (DHK Baník Most, házená): Další česká reprezentantka z Mostu, která se podepsala pod osmé místo na MS.

Dominika Müllnerová (DHK Baník Most, házená): Brankářka Müllnerová také patří do české reprezentace. V brance Mostu má velký podíl na získaných trofejích místního Baníku.

Viktor Hübl (HC Verva Litvínov, hokej): Dlouhá léta patří k oporám extraligového Litvínova. I letos se Hübl pohybuje na vrcholu produktivity litvínovského klubu.

Michal Trávníček (HC Verva Litvínov, hokej): Kapitán, srdcař a klubista hokejového Litvínova. Velký bojovník a jeden z klíčových hráčů týmu.

Jakub Langhammer (Krušnoman TT Litvínov, triatlon): Má za sebou první sezonu mezi profesionály a ve všech svých závodech se umístil v TOP 10. Langhammer žije v Austrálii a závodí například v Asii a dalších exotických destinacích.

Daniel Černý (Painbusters Most, softbal): Vysloužil si nominaci do české reprezentace. Dvacetiletý Mostečan má už na svém kontě například dvě zlaté z ME juniorů. Za Painbusters Most válí v extralize.

Matouš Kasal (Painbusters Most, softbal): Také nová posila české softbalové reprezentace. Třiadvacetiletý Kasal válí z Most už osmým rokem. Podobně jako jeho kolega Černý už se může pyšnit mnoha úspěchy.

Dominik Valenta (Mostecký fotbalový klub, fotbal): Nejlepší střelec krajského přeboru hrající za Mostecký fotbalový klub. I díky jeho trefám zimuje mostecký klub na vedoucí příčce tabulky nejvyšší krajské soutěže.

Veronika Dobiášová (Super Stars Most, badminton): Dlouholetá úspěšná badmintonistka Super Stars Most. Dobiášová přepsala klubovou historii, když zvítězila ve dvouhře dívek při turnaji BWF Algeria Junior International 2017.

Kolektiv dospělých:

HC Verva Litvínov (hokej): Hokejová stálice v nejvyšší české soutěži kde se drží už téměř šest desítek let. I letos litvínovští hokejisté bojují o účast v play off. Podaří se jim to?

DHK Baník Most (házená): Nejúspěšnější český ženský házenkářský tým. V roce 2017 vybojoval titul českého mistra a vyhrál také tuzemský pohár. Poprvé ve své historii Mostečanky postoupily do skupinové fáze evropského poháru EHF.

The F.A.C.T. (tanec): Vypsat úspěchy The F.A.C.T. za minulý rok by vydalo na dlouhý seznam. Mostečtí tanečníci mají ale ve sbírce nespočet mistrovských i vicemistrovských medailí.

FK Baník Souš (fotbal): Divizní tým z Mostu se každoročně pohybuje na vrcholku tabulky. I letos tomu není jinak a úspěšná Souš zimuje na třetí příčce. Dokáže toto umístění ještě vylepšit?

Atlético Most (malá kopaná): Tým Atlética Most je loňským mistrem Mostecké ligy malé kopané. Z trůnu se jim podařilo sesadit silné Gamblers Most.

Gamblers Most (malá kopaná): Mostecký tým malé kopané s velkou koncentrací mistrů světa. Gamblers Most jsou už zavedenou a úspěšnou značkou nejen na českém území.

Krušnoman Triatlon Team Litvínov (triatlon): Úspěšný triatlonový oddíl z Litvínova. Vychoval řadu skvělých sportovců a v jeho barvách válí na druhé straně zeměkoule úspěšný Jakub Langhammer.

Super Stars Most (badminton): Badmintonisté Super Stars Most patří dlouhodobě k předním českým klubům, kterým se daří na tuzemské i zahraničních scéně. Vychovává také reprezentanty.

Mostečtí lvi (hokej): Mostecký hokej začíná od bodu 0 a Mostečtí lvi hrají krajskou ligu a daří se jim tam parádně vedou tabulku a spřádají plány na postup o patro výše.

Jednotlivci mládež:

Kamila Javorková (PK Litvínov, plavání): Obrovský talent litvínovského plavání. V prosinci proměnila mistrovství ČR ve vlastní šou, když šestkrát skočila do bazénu a vylovila šest mistrovských titulů. Litvínovské torpédo je zkrátka k nezastavení.

Tomáš Šebek (SK Leon Most, kickbox): Na loňském mistrovství světa v Itálii zazářil Šebek stříbrnou medailí. Na stejném šampionátu bral i bronz.

David Konečný (SK Leon Most, kickbox): Na MS 2017 v Itálii vybojoval dva tituly mistra světa. Na stejném šampionátu v disciplíně kung-fu beze zbraně bral ještě čtvrté místo.

Lukáš Svetlák (SK Leon Most, kickbox): Na MS 2017 v Itálii vybojoval titul mistra světa v disciplíně Lightcontact v ringu.

Michael Hauser (SK Leon Most, kickbox): Může se pochlubil bronzovou medailí z loňského mistrovství světa v Itálii.

Matěj Havíř (Škola bojových umění): Dvojnásobný mistr světa z loňského šampionátu v Itálii. Na stejném mistrovství vybojoval ještě stříbrnou medaili.

Daniela Uhlířová (Uhlomost sport, ploutvové plavání): Přivezla si bronzovou medaili ze světového šampionátu v italském Lignanu. Bylo to ve štafetě.

Štafeta ve složení Karolína Dérerová, Eliška Trollerová, Karolína Žižková a Lucie Kolaříková (Uhlomost sport, ploutvové plavání): Veleúspěšná štafeta mosteckého ploutvařského klubu. Vybojovaly například stříbrné medaile na závodech v Turecku. Mají i další parádní úspěchy.

Sophie Ellen Kučabová (krasobruslení Most): V předchozí sezóně byla účastnicí dvou soutěží (jedna z nich je tou nejvyšší soutěží v rámci ČR) a v obou vybojovala v žebříčku Českého krasobruslařského svazu první místo. Z deseti závodů stála devětkrát na stupních pro vítěze.

Markéta Kohoutová (Super Stars Most, badminton): Čerstvá mládežnická reprezentantka vybojovala bronzovou medaili při turnaji Nation to Nation U15, který se konal v Maďarsku. V klubu Super Stars Most patří Markéta Kohoutová k výrazným talentům.

Jan Myšák (HC Litvínov, hokej): Nejlepší dorostenec hokejového HC Litvínov. Jeho statistiky doslova zvoní. Myšák sbírá v průměru v každém zápase dorostenecké extraligy pět bodů.

Tomáš Bažo (BK Baník Most, box): Jeden z talentů mosteckého boxu a reprezentant. Má titul mistra republiky.

Nikolas Gábor (BK Baník Most, box): Mistr republiky a účastník mistrovství Evropy. Je také úspěšný na turnajích v zahraničí.

Filip Bobek (BK Baník Most, box): Bobek vybojoval v loňském roce titul mistra ČR, ovládl turnaj olympijských nadějí a zářil v zahraničí.

Dominik Štěpánek (Tonka box): V roce 2017 dosáhl na titul mistra republiky. Zlato vybojoval také v Bulharsku, Rumunsku, Maďarsku. Na turnaji Olympijských nadějí v Ústí nad Labem byl opět zlatý stejně jako na turnaji v Nitře.

Kolektiv mládeže:

Plavecký klub Litvínov: Nejsou v republice závody, kde by talentovaní Litvínované nesbírali medaile. Klub navíc vychovává talentovanou reprezentantku Kamilu Javorkovou, která dosahuje úžasných výsledků.

Plavecký klub Most: I v Mostě se daří výchova plaveckých talentů. Mládežníci z Mostu také bodují na mnohých závodech.

Super Stars Most (badminton): Badmintonová stálice z Mostu. Klub vychoval a vychovává řadu skvělých hráčů, kteří vozí medaile, jak z českých turnajů, tak ze zahraničí.

SK Leon Most (bojové sporty): Nejsou závody, kde by se Mostečanům nedařilo. Příkladem je loňské mistrovství světa v Itálii, kde vybojovali tituly mistra světa a další přední umístění.

Škola bojových umění Most (bojové sporty): Loňský rok byl pro svěřence trenéra Tomáš Hrnčála hodně úspěšný. Mladežníkům se skvěle vedlo například na MS v Itálii, kde získali třináct medailí.

Oddíl krasobruslení Most: Po celé ČR dokazuje, že jeho svěřenci jsou ve svých kategoriích jedni z nejlepších. Svá želízka má jak v nejvyšších soutěžích jako je například mistrovství ČR tak i v show na ledě (i mimo ČR), kde má stálé účinkující.

DHK Baník Most (házená): Ženská házená má v Mostě velkou základnu. Mladé talenty objíždějí turnaje po celé republice a daří se jim tam. Navíc se v Mostě daří zapracovávat do prvního týmu, který hraje elitní soutěž, mladé hráčky.

BK Baník Most (box): Úspěšný český klub ve výchově boxerů. Vyprofilovalo se tady několik mistrů republiky a také reprezentantů. Svěřencům trenéra Jaroslava Balína se daří také na turnajích v zahraničí.

Uhlomost sport (ploutvové plavání): Veleúspěšný klub ploutvového plavání. V Evropě patřil v minulém roce k jednomu z nejlepších oddílů.

Taneční studio K. Hlaváčikové: Sběratelé tuzemských titulů, ale také těch světových. Jsou také mistři Evropy.

Sportovec senior:

Ivo Řezáč (AK Litvínov, atletika): Litvínovský živel Ivo Řezáč i ve svých 76 letech patří k atletické špičce. V Dánsku při ME veteránů například vybojoval páté místo v náročném Cross Country. V Koreji na MS byl dvakrát šestý.

Zbyněk Zeman (Krušnoman TT Litvínov, triatlon): Triatlonista z litvínovského Krušnomana orientující se na dlouhé triatlony a duatlony v kategorii nad šedesát let. Často ho po závodech fanoušci vidí na bedně.

Michal Reindl (Krušnoman TT Litvínov, triatlon): Oddílový kolega Zbyňka Zemana se v kategorii nad šedesát let zase orientuje na krátké triatlony a duatlony. I v jeho případě jsou výsledky mezi nejlepšími.

Trenér trenérka:

Petr Johana (FK Baník Souš, fotbal): Bývalý reprezentant Petr Johana loni ukončil bohatou kariéru a vrhl se na trénování. V Souši nahradil Johana veleúspěšného Pavla Koutenského a Johanovi se daří. Po podzimu je jeho tým na parádním třetím místě tabulky.

Jaroslav Balín (BK Baník Most, box): Dlouholetý mostecký trenér boxu, který vychoval generace úspěšných borců. Svěřenci Jaroslava Balína patří ke špičce v republice.

Lukáš Kroc (Super Stars Most, badminton): Trenér badmintonu patří k velkým popularizátorům této hry a také k úspěšným trenérům. Mostecký klub patří do okruhu nejlepších v České republice.

Michaela Smolková a Jana Nová (krasobruslení Most): Duo trenérek krasobruslení, které dělá maximum pro to, aby jejich svěřenci podávali ty nejlepší výkony a reprezentovali oddíl nejlépe, jak je to možné. Jsou schopné ,,ušít,, svým svěřencům jízdy na míru a to ve všech směrech výběr a střih hudby, choreografie a jiné.

Alena Karlovská (The F.A.C.T., tanec): Úspěšná trenérka a choreografka mostecké skupiny The F.A.C.T. Karlovská loni získala titul Choreografa roku. Její skupina oslaví desetileté výročí. Vychovala celou řadu talentů, kteří září po celé republice.

Autor: Redakce

29.1.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka15 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK-ICE. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK-ICE, Stabilní stavební společnost, s dlouholetou tradicí na trhu, hledá kolegyni, kolegu na hlavní pracovní poměr. Administrativní práce, v centru města Mostu, v mladém, přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou. Pravidelná školení a flexibilní odměňovací systém. HPP je na 1 rok, s možností prodloužení, na neurčito., Pracovní náplň:, správa a evidence reklamací, zpracovávání a výhledávání VVŘ, evidence SOD a objednávek, komunikace s klienty, administrativní kompletace zakázek, práce v systému Helios - zaškolení, správa webu (doplňování novinek) a profilu na facebooku, firemní databáze kontaktů - správa, Pracovní místo je vhodné i pro absolventy, zaškolíme., Hledáme zaměstnance, kteří se nebojí komunikovat, jsou iniciativní, zodpovědní a pracovití. Nutností je znalost práce na PC (outlook, MS office, web..), Výběrové řízení se skládá ze tří kol:, 1. životopisy, 2. ústní pohovory, 3. praktické cvičení PC, Termín přijímání životopisů:, 1. část do 2.3.2018, 2. část do 9.3.2018, Termín pohovorů:, 1. část 7.3. - 9.3.2018, 2. část 14.3. - 19.3.2018, Termín zkoušky PC - od 26.3.2018, HLÁSIT SE: Hlinková Kateřina, e-mail: hipos@hipos.cz. Pracoviště: Hipos s.r.o, Jaroslava Průchy, č.p. 1682, 434 01 Most 1. Informace: Kateřina Hlinková, .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Vedoucí skladu16 000 Kč

Úředníci ve skladech EXPEDIENT/-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: EXPEDIENT/-KA, Náplň práce: úprava stažených objednávek, příprava zakázek, objednávání přepravy, pečlivá kontrola, balení zakázek, práce s PC, odpovědnost za svěřený úsek skladu, komunikace s fakturačním oddělením, komunikace se zákazníkem a přepravci, udržování pořádku na pracovišti, Požadujeme: pečlivost, logické uvažování, aktivní přístup, základní orientaci v sortimentu nářadí, ochotu komunikovat se zákazníkem, příjemné vystupování, flexibilitu, osobní odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat v týmu., HLÁSIT SE: Ptáčková Simona, tel.: 774509233, e-mail: administrativa@peddy.cz. Pracoviště: Peddy group s.r.o.-2, Podkrušnohorská, č.p. 240, 436 03 Litvínov 3. Informace: Simona Ptáčková, +420 774 509 233.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik15 000 Kč

Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech ASISTENT/-KA VÝVOJE. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ASISTENT/-KA VÝVOJE, Požadavky: , - vhodné i pro absolventy bez praxe , - chuť pracovat , - časová flexibilita , - základní znalost AJ , - řidičský průkaz B , - základní orientace v technické dokumentaci , - komunikativnost a slušné vystupování , - pokročilý uživatel PC (tabulky, prezentace, email atd.) , Náplň práce: , - administrativa v oddělení vývoje , - spolupráce s projektovým manažerem na řízení jednotlivých projektů , Nabízíme: , - 15000-20000 Kč , - stravenky , - zajímavou konstruktivní práci , - možnost kariérního a platového růstu, HLÁSIT SE: Holubková Alena, tel.: 608356959, e-mail: holubkova@3e-technologies.net. Pracoviště: 3e automotive a.s.-2, Dělnická, č.p. 27, 434 01 Most 1. Informace: Alena Holubková, +420 608 356 959.

Obchod - Obchod Zprostředkovatel17 000 Kč

Reklamační referenti Reklamační referent/referentka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: příjem, vyřízení a výdej reklamací, vedení evidence reklamací, komunikace se zákazníkem, komunikace s dodavateli, spolupráce v rámci firmy s dalšími úseky, , Požadujeme: silné organizační schopnosti, klidné a slušné vystupování, vysoké morální hodnoty, loajalitu, aktivní přístup k řešení problémů, velkou výhodou praxe v oboru či znalost postupů reklamačních procesů, výpis z TR, flexibilitu, , Nabízíme: dlouhodobou práci v příjemném kolektivu, možnost osobního rozvoje, oporu v kvalitním reklamačním SW, Staňte se součástí týmu PEDDY - těšíme se na Vás :), Hlásit se:Ptáčková Simona, tel.: 774509233, e-mail: administrativa1@peddy.cz. Pracoviště: Peddy group s.r.o.-2, Podkrušnohorská, č.p. 240, 436 03 Litvínov 3. Informace: Simona Ptáčková, +420 774 509 233.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Severočeské věznice jsou zaplněné až po střechu. Bělušice jsou na 120 %

Ilustrační foto

Mostecko hlídá méně policistů. Noví nepřicházejí

AKTUALIZOVÁNO

Hokejisté v bitvě o finále padli s Ruskem. Zahrají si o olympijský bronz

/FOTOGALERIE/ Šance na medaili ještě žije, zlato z toho už ale nebude. Čeští hokejisté prohráli v semifinále olympijského turnaje s Ruskem 0:3 a budou tak bojovat o bronz. Ze strany národního týmu to nebyl špatný výkon, bohužel znovu vyhořel v koncovce. Svěřenci trenéra Josefa Jandače se v sobotu od 13:10 utkají s vítězem zápasu mezi Kanadou a senzací z Německa.

AKTUALIZOVÁNO

FOTO: Severočeši fandí hokejistům! V restauracích, barech i školách

Ústecký kraj - Páteční ráno je v řadě podniků, restaurací nebo firem ve znamení sledování napínavého utkání.

Opařené dítě, Štěpánkova nová role a marné skandování bělehradských: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 22. února 2018.

ANKETA: Rusové budí respekt. Češi je ale mohou porazit

Páteční hokejová bitva s olympijským týmem ruských sportovců se blíží. Dokážou Češi zastavit rudou mašinu?

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT