Teď Stříšková s Černými anděly pracuje na zisku sedmého českého titulu. A úspěšně. O víkendu Černí andělé venku přemohli 27:24 pražskou Slavii. „Na Slavii určitě rozhodla obrana. Bránily jsme velmi dobře. Myslím si, že tam byly opravdu malé chyby. A hlavně jsme se konečně tolik netrápily s úspěšností střelby. To bylo asi zásadní,“ zhodnotila první finálový zápas s Pražankami.

Zatímco pomáhala Mostu na Slavii, tak její spoluhráčky z týmu starších dorostenek hrály v Jindřichově Hradci. Špatně se to sešlo. Být zápasy ve dvou dnech, tak Stříšková zasáhne do obou, stejně jako před týdnem, kdy ji trenér Peter Dávid poslal proti Veselí a o den později už pod koučem Peterem Sabadkou devíti góly venku sestřelila silné Ivančice.

„Je to náročné, ale mě takové víkendy nevadí. Hraji ráda, takže čím více zápasů, tím lépe,“ usmívá se, ale zároveň dodá, že na volno se už těší. „Na odpočinek bude času dost. S áčkem máme před sebou poslední zápas, při nejhorším dva a s dorostenkami nás čeká také poslední zápas a následně česko-slovenský pohár,“ dokresluje Adéla Stříšková program svých následujících dní.