Nejmladší z dvacetičlenné mostecké výpravy si domů odvezl poháry za první místo na 50 m volný způsob a 50 m prsa. Současně Student zlepšil oddílový rekord osmiletých plavců na 50 m volný způsob časem 0:34,59.

Na medailové pozice se z mosteckých závodníků prosadila i Tobiasova sestra Valentýna, která ve své nejsilnější disciplíně 100 m prsa, kdy časem 1:22,71 vylepšila své maximum a brala stříbro v kategorii dvanáctiletých žaček. Zároveň výrazným zlepšením na 100 m motýlek 1:19,98 vybojovala bronz a nový oddílový rekord v této kategorii.

Blízko medaili byla také Pavlína Komínková na 50 m volný způsob, která skončila těsně pod stupni vítězů mezi devítiletými žačkami, když časem 0:40,6 zaplavala nový oddílový rekord osmiletých žaček.

„Věříme, že naši plavci budou podávat stejně dobré výkony i na domácím bazénu v Mostě při Memoriálu Jiřího Vachulky, který se koná 17. listopadu,“ zní z vedení mosteckého oddílu.