„Tato soutěž je celorepubliková a vždy jsou vyhodnocovány tři nejlepší. Naše školní mládež je vyhodnocena na prvním místě. V kategorii kadetů jsme třetí," těší trenéra mosteckých borců Jaroslava Balína.

V kategorii školní mládeže se pravidelně zúčastňovali zápasů tito borci: Dominik Štěpánek (3. místo na MČR), Pavel Rous (1. místo na MČR), Jaroslav Kraml (3. místo na MČR), Michal Chludil (3. místo na MČR), Daniel Bažo (2. místo na MČR) a Ivan Čonka (1. místo na MČR).

Před samotným zahájením ligy byly předány odměny za vynikající práci v BK Baník Most a dostali je ředitel haly Jan Hašek, trenéři Jaroslav Balín, Vladimír Šťastný, Arnošt Russ, Roman Rusnák a Jaroslav Kraml a borci, kteří nezakusili hořkost porážky: Kováč, Bažo, Štěpánek, Rous.
„Boxeři Pavel Rous a Dominik Štěpánek jsou v reprezentaci a 28. srpna jsou povoláni na soustředění. Přidá se i náš Michal Chludil. Ročník 2012 – 2013 byl pro Mostecké velmi úspěšný. Všem, co se na něm podíleli, patří velké díky," řekl Balín.

Výsledky posledního kola:

Mostecký Kotlář šel proti Karvánkovi do svého prvního zápasu a docela dobře bojoval, ale na svého soupeře nestačil a padl na body.

Baníkovský Linda šel také do prvního zápasu a jeho soupeř Dužba do desátého, což je v boxu hodně znát. Mostečan prohrál na body.

Mostecký Kraml a jeho soupeř Knor se dobře znají ze sparingů a jsou kamarádi. „Což někdy není dobré pro samotné utkání a právě se to projevilo a náš borec prohrál po velmi pěkném boji na body," popsal trenér Jaroslav Balín.

V dalším zápase nastoupil mostecký Chludil proti Šachbazjanovi, který je v současné době v reprezentaci a v ringu to předvedl, ale baníkovec vždy zasahoval kontry a po tvrdém boji prohrál na body.

Mostecký Guláš šel proti Danielovi v ringu do svého druhého utkání. Jeho soupeř zápasil poprvé a trenér Šťastný utkání raději přerušil.

Do druhého zápasu šel i Dano a svého soupeře Benedu mírně převyšoval, což mu vyneslo výhru na body.