„Je to výhra s odřenýma ušima. Prohrávali jsme tuším o tři nebo o čtyři branky. Hodně nám dnes zase pomohla v brance Domča (Müllnerová), který chytila dva nebo tři důležité míče. Holky naštěstí stále věřily, pořád se tlačily, i když neměly moc prostoru. Hrály jsme pořád v rychlém tempu, ale ke konci už oběma týmům docházely síly. Program máme náročný. Jsem ale rád, že jsme se dokázali z nepříznivého stavu zvednout a zápas otočit,“ řekl mostecký trenér Jiří Tancoš.

Most většinu zápasu dotahoval, polské brankářce Michalovců Kordowiecké také hodně pomohly tyče, do kterých Most opřel snad sedm střeleckých pokusů.

„Byl to strašně těžký zápas, ve kterém rozhodovaly maličkosti. Byl to celou dobu vyrovnané, na konci asi rozhodlo to, že jsme začaly hrát sedm na šest a Michalovce s tím začaly mít problémy. Rozhodovala jediná branka, kterou mohly vstřelit ze sedmičky, nebo my mohly být úspěšnější v útoku, takže dnes to bylo opravdu o jedné situaci,“ zhodnotila mostecká brankářka Dominika Müllnerová.