Nejlépe si vedl Kamil Adamovský, který v čase 9:36:42 hodin protnul cílovou pásku v absolutním pořadí na 23. místě z 300 závodníků (v kategorii 7. místo). Dále cíle se dočkal Michal Oppelt (10:48:21 16. místo v kategorii), Petr Farda (12:36:50 hodin v kategorii 51. místo) a Lucie Süsserová, pro kterou to byla úplná IRONMAN premiéra a cílový čas se u ní zastavil na 13:15:19 hodin a v kategorii 3. místo na MČR.

Dva triatleti se cíle nedočkali z důvodu zdravotních komplikací (Martin Student a Tomáš Janošek).

V neděli byl další závod Českého Poháru v triatlonu, tentokráte ve městě Příbram. Zde bojovalo 13 litvínovský triatlonistů. V kategorii mladšího žactva si pro 13. místo doběhl Martin Salvet a 16. místo ukořistil Tomáš Bartovský. V kategorii starších žaček si vybojovala 12. místo Valérie Nejdlová. Mezi dorostenkami 10. místo patřilo Barboře Liškové. V juniorkách si 1. místo z Příbrami odváží Michaela Reindlová. V hlavním odpoledním závodě (1,2 km plavání + 30 km cyklistiky + 7,5 km běhu) byl nejrychlejším z Litvínovských triatletů Oto Ottenschläger s cílovým časem 1:38:00 hodin a v kategorii muži 20-39 let bral 10. místo.

Medaile cinkly v kategoriích ženy 50-59 let Agáta Vaňková (2. místo) a v kategorii Muži 60+ Zbyněk Zeman (2. místo) a Michal Reindl (3. místo). V kategorii Muži 40-49 let vybojoval Tomáš Langhammer 9. místo a mezi ženami v té samé věkové kategorii 4.místo Monika Čapková. V kategorii Muži 20-39 let si 30. Pozici v cíli zajistil Martin Mrnka.

Dalším závodem bude extrémní dlouhý triatlon (3,8 km plavání + 180 km cyklistiky + 4 2km běhu) s celkovým převýšením 5 000 výškových metrů v srdci Krkonoš Krokonošman Full HD, kam odjíždí čtyřlístek borců z Krušnoman Triathlon Team Litvínov.