Otevřená je většina sjezdovek, do pátku 17. prosince se na Bouřňáku a na Zadní Telnici lyžuje za dětské ceny. Na Klínech končí vedlejší sezona s levnějším jízdným 22. prosince.

V noci přestal foukat vítr, takže středisko Bouřňák u Teplic mohlo upravit všechny sjezdovky. V provozu jsou zatím jen dvě třetiny nejprudší sjezdovky, takzvaného slalomáku s vlekem kotva. V pátek na dvou sjezdovkách začne večerní lyžování. Na Zadní Telnici se lyžuje na všech sjezdovkách mimo nové Turistické a slalomového svahu, ten plánují i pro večerní lyžování otevřít v týdnu od 20. prosince. Na Klínech o víkendu spustí i vlek K1 Kotva, ve všední dny se lyžuje až do 20:00 na vleku K4 - Poma.

Na Bouřňáku děti lyžují celý den za 200 korun, dospělí za 380 korun. Večerní lyžování stojí 220 korun. Celodenní lyžování vyjde na Zadní Telnici na 250 korun pro děti a 350 korun pro dospělé. Za večerní lyžování se platí 200 korun. Z Ústí nad Labem tam lyžaře odveze skibus. Do 22. prosince stojí jednodenní permanentka na Klínech 160 korun pro děti a 250 korun pro dospělé. Večerní lyžování přijde na 170 korun. Na Klíny jezdí z Litvínova zdarma skibus.

Pro příznivce běžeckého lyžování jsou v Krušných horách upravené okruhy v areálu Nové Město na Teplicku. Vybrat si mohou z pětikilometrového, desetikilometrového nebo závodních okruhů. V okolí Klínů jsou běžecké okruhy zatím zaváté.