Kluci si na konci celého klání pověsili na krk zlaté medaile. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů a Mostečané postupně všechny své soupeře přehráli a jen s Viktorií Plzeň, po oboustranně povedeném zápase, remízovali. Díky lepšímu skóre právě proti Viktoriánům brali první místo.

„Nechtěl bych hodnotit tento turnaj, byl hezký a kluci na něm hráli opravdu dobře, ale spíše bych chtěl pochválit všechny kluky v našem týmu, kterých je v současné době třicet jedna, za snahu v trénincích v tomto roce 2018. Je krásné vidět, jakou mají chuť trénovat, hrát a zlepšovat se,“ řekl trenér přípravky Tomáš Rain a pokračoval: „Také bych chtěl poděkovat kolegům trenérům, jmenovitě Lubošovi Lžíčařovi, Kubovi Rosenbaumovi, Honzovi Urbánkovi a také již končícímu Radkovi Lžíčařovi, protože bez nich by to takto nešlapalo, a samozřejmě také rodičům za jejich podporu,“ uzavřel trenér.

Sestava Mostu: Tomáš Lipert, Šimon Vorlíček, Kryštof Kučera, Ondřej Tampa, Josef Král, Martin Oktábec, Richard Brabec, Josef Libecajt. Trenéři: Rain, Rosenbaum.