„To se neomrzí, pořád mě to baví, je to stále hezké. Jen škoda, že tady není nikdo z té staré party, protože vždycky jsme po titulu dělaly s holkami společnou fotku. To mě maličko mrzí,“ vypráví Dominika Müllnerová a naráží na spoluhráčky Petru Maňákovou, Kateřinu Dvořákovou a Evu Bezpalcovou. Z Maňákové se nedávno stala maminka a Dvořákovou, která loni ukončila kariéru, mateřství brzy čeká. Eva Bezpalcová chytá ve španělském Tenerife.

Z Dominiky Müllnerové se tak stala živoucí novodobá kronika klubu, protože pamatuje postup do interligy, mostecký rozmach a teď sedmý český titul. Kolem ní se protočilo hodně tváří. „Těch je opravdu strašně moc. To nejde ani spočítat, už jsem to přestala vnímat. Točí se trenéři, točí se hráčky, ale tým je vždy skvěle poskládaný a jsme skvělá parta. Na tom to hlavně stojí,“ popisuje gólmanka.

Kolik hodlá ještě přidat titulů? Bude útočit na sparťaňského fotbalistu Jiřího Novotného, který jich získal čtrnáct?

„Blízko je desítka, ale těžko říct, každý ten titul je strašně těžký. V zápasech se Slavií rozhodovaly opravdu maličkosti, kdy to bylo o jedné situaci a překlopilo by se to na druhou stranu. Desítka by sice byla hezká, ale je to strašně daleko,“ uvědomuje si házenkářka, která své cenné zisky netradičně uchovává.

„Mám je v Ústí u rodičů, v mém bývalém pokojíčku pěkně vyskládané vedle sebe,“ směje se holka, které přirostl házenkářský Most k srdci. Měnit dres? S tím na ní nechoďte. Je výrazná klubistka!

„Strašně se mi líbí hráči nebo hráčky, kteří vydrží dlouho v jednom klubu a stanou se vlastně jakousi jeho tváří. Jsou s klubem v dobrých i horších dobách, ať už jde například o fotbal nebo o hokej. Hrozně to obdivuji. Já jsem v Mostě moc spokojená, vážím si toho, že jsem tady, vážím si toho, co mám, nemám důvod odcházet,“ uzavírá Müllnerová a přidá, že už se těší i na letní přípravu. Šéf klubu Rudolf Jung ji slibuje výživnou.