První jmenovaná nastupovala do turnaje v těžké pozici první nasazené hráčky. Zvládla ji však skvěle a bez většího zaváhání došla až do finále, kde porazila ve dvou setech Pavlínu Hermannovou z Benátek nad Jizerou a stala se mistryní ČR ve dvouhře. Svůj druhý titul získala se svou deblovou partnerkou Štěpánkou Nýdrlovou (SK Prosek Praha). Ve finále porazily první nasazený pár Janu Hnilicovou (TJ Sokol Radotín) a Kateřinu Malou (Badminton Rychnov nad Kněžnou). Ve smíšené čtyřhře vybojovali Tereza Grznárová a Matyáš Puffr z Českého Krumlova bronzovou medaili.

Mostecká Petra Maňáková (uprostřed) v zápase s Chambray.
Zápas jako břitva, Andělé ale v evropských pohárech letos končí

Také Veronika Burdová si na turnaji vedla velmi dobře a v některých zápasech předvedla skvělé výkony. Se svou deblovou partnerkou Monikou Niedermayerovou z oddílu Badminton Ústí nad Labem vybojovaly bronzové medaile ve čtyřhře. Ve dvouhře skončila Burdová mezi osmi nejlepšími hráčkami, kdy o postup do semifinále svedla dramatickou třísetovou bitvu s budoucí finalistkou Pavlínou Hermannovou z Benátek nad Jizerou. Ve smíšené čtyřhře společně s Janem Bednářem (MTAC Praha) došli do osmifinále.

Hráčky domácího Baníku tak dohromady vybojovaly čtyři medaile, kterými vykouzlily úsměvy na tvářích svým trenérům a kamarádům v oddíle, kteří se na přípravě a organizaci turnaje podíleli.