„Podle mě to byl asi nejpovedenější ročník. Jen škoda, že se nepřihlásilo deset týmů. Přeci jen sudý počet je vždy lepší,“ připomněl organizátor Jakub Pastyřík, mimochodem člen stříbrného týmu na turnaji.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin. Doslova skupina smrti byla ta pětičlenná, kde se krom Litvínoffa a celku LTSH objevily také silné Žiželice. Černý Petr, v podobě nepostupu ze skupiny, padl na Žiželice, když v rozhodujícím utkání nestačily právě na LTSH. „To mě hodně těšilo, jelikož jsem ve velkém fotbale právě hráč Žiželic. Celkově jsme na turnaji postavili defenzivní taktiku. Měli jsme i štěstí, dobře nám zachytal brankář, jediné tři branky jsme dostali až ve finále,“ podotkl Pastyřík.

A právě ve finále už defenzivní taktika týmu LTSH nestačila, Litvínoff překonal obranný val hned třikrát a po třetí místu z roku 2018 se mohl radovat ze zaslouženého vítězství.
„Kaňkou byl tým Koiťáci, kteří nepostoupili ze své, relativně lehčí skupiny. V zápase o umístění jim zbyli dva hráči, ostatní se naštvali a prostě šli domů,“ kroutil hlavou.
Třetí místo pak bral tým Miagi team. Nejlepším střelcem turnaje byl Antonín Fišer (Litvínoff), který dal sedm branek. Nejlepším brankářem pak byl Jaroslav Zeman (LTSH), mimochodem sportovní novinář a také brankář Bořislavi.

Pořadí: 
1. Litvínoff
2. LTSH
3. Miagi team
4. Joga Bonita
5. Žíželice
6. Koiťáci
7. Nepomyšl
8. AK Žatec
9. Dřeváci

Ondřej Holl