Mistrovství světa běží teprve tři dny, děti z TSKH Most však zaznamenávají nebývalé úspěchy – stihly nasbírat již 11 medailí.

Salvu úspěchů zahájili ti nejmladší, choreografie Cinderella si vysloužila hned 2. místo. Sólisté nezaspali a Mia Holčáková si domů odveze bronzovou medaili za choreografii Marionette, stejně tak Nikol Veselá za choreografii Charlie Chaplin a Sebastian Holota a Natálie Masopustová s duetem Grease. Druhé místo si vysloužily Nela Kolínková za choreografii Avatar, Sofia Salama s choreografií Jungle a Johana Kolaříková a Tereza Vítová s duetem Ariel.

Ve streetovém klání se prosadila i děvčata s choreografií Policeman a vysoutěžila další bronzovou medaili pro TSKH. Latináři se nenechali zahanbit a přidali k tomu další třetí místo za choreografii All The Ladies. Pak ale přišla choreografie Beauty And The Beast, která porotu natolik oslnila, že získala první místo a tedy i titul mistrů světa. Filmová choreografie Roxie se svým výkonem vyhoupla až na první místo a hrdě se pyšní další zlatou medailí.

Večerní samba tanečnímu studiu přinesla další medaili, konkrétně Nela Kolínková se probojovala čtyřmi koly až na druhé místo.

Taťána Sklenářová