Manažer mosteckého klubu Rudolf Jung chtěl po týmu zrychlit, trenér Jiří Tancoš opravdu svoje holky zrychlil až to přerostlo do kanonády, kdy v Mostě každý dostane 40 gólů. No sami počítejte – minulé úterý Olomouc dostala 40, den na to Písek zase 40 a v sobotu na evropské půdě maďarský Vác dokonce 41. Dopředu Černí andělé umí, v MOL lize se nebojím říct, že už jim nikdo stačit nebude. Mají kondici atletek dlouhých tratí.

Ukázaly se individuality jako Katarína Kostelná, neskutečná je po těžkých operacích ramene pivotka Borovská, křídelnice Zachová jede stále na stejně skvělé vlně, Šustková má pořád ostré kolty.

Jenže se zapomnělo na obranu. Ono nedostat je možná někdy víc než dát. Jestli tuhle rovnici Černí andělé dokáží dostat do rovnováhy, že A se rovná B, tak budou o level výš. Ve světle toho, že Maďarky přijely do Mostu rozehrané ze své nejvyšší soutěže a Mostečanky se teprve rozehrávaly, je porážka o jediný gól 41:42 parádní vizitkou na evropské scéně. Jen pořád myslím na to – „Co kdyby oba týmy měly stejné možnosti.“