„Splnily jsme, co se od nás čekalo a to, že vezeme z Trenčína dva body. Uvědomovaly jsme si, že to nebude lehké. Hra ale vypadala úplně jinak. První poločas jsme měly velké problémy, byly jsme zpomalené a obrana nám vůbec nepracovala, v útoku jsme neproměňovaly vyložené šance a namísto toho, abychom odskočily, jsme dělaly zbytečné technické chyby. Chvála bohu jsme to udržely ve svých rukách a přelomily to v jedné přesilovce a to nás dostalo do hry," oddechla si kanonýrka Andělů Simona Szarková, které se v Trenčíně dařilo. Nastřílela totiž jedenáct gólů.

Severočesky teď čekají dva domácí zápasy v rychlém sledu za sebou. Ve středu hostí nevyzpytatelnou Porubu, v sobotu půjdou proti Partizánskému.
„Mně osobně nevadí, že jdou zápasy rychle za sebou. Myslím, že je dost prostoru na oddych a čím více minut a zkušeností na hřišti, tím více herní jistoty, tím lépe," pochvaluje si sympatická blondýnka a stále myslí na obhajobu českého titulu.

„V interlize nám jde o to už neprohrát žádný zápas a tím pádem zabojovat o stříbrnou medaili. Na zlato už myslet nemůžeme. V play off nám půjde o obhájení titulu z minulého roku," uzavírá Szarková.