Utkání bylo hodně nervózní. V důležitém střetnutí o existenci se střídala družstva ve vedení. Žádnému z celků se nepodařilo získat rozhodující náskok, o čemž svědčí i remízové skóre na konci poločasu. Druhý poločas se hrál ve stejné režii jako ten první. Konec zápasu ovšem sehrál mostecký Baník lépe a zaslouženě vyhrál.

Žluté karty: Gombár, Šumpf M.

Sestava a branky Mostu: Muller, Šlechta – Jezbera, Štumpf M., Salajka, Kohout – Kneř 4, Gombár 10, Venclíček 4, Walter 1, Šváb, Tichý. Trenéři: Hrubý, Dostál.

Vedoucí družstva: Štumpf J.

V posledním zápase druhé ligy národní házené domácí Baník Most nastoupil proti Přešticím. Baník Most – Přeštice 16:16 (10:9) Baník nastoupil oslaben o střelce a tvůrce hry Gombára a opory obrany Štumpfa, kteří po tři žluté karty dostaly stop na zápas, ve kterém musel Most bodovat. V prvním poločase domácí začali famózně, jako by se o nic nehrálo. S celkem z vrcholu tabulky vedli totiž 6:2, což byla zásluha hlavně skvěle hrající obrany s kouzelníkem v bráně. Pak jakoby si domácí uvědomili, co se děje a o co se hraje, hodně znervózněli. Toho zkušené mužstvo z Přeštic využilo a dotáhlo se na rozdíl branky. Ve druhé půlce domácí působili zakřiknutě a báli se o hubené vedení. To se projevilo ve hře a hosté vedli o tři branky, ale domácí bojovníci se vzchopili a bojovnou hrou celého družstva zápas vyrovnali. V závěru druhé dějství mohli strhnout vítězství na svou stranu, což se nepodařilo a napjatě museli čekat na výsledky ostatních zápasů, ze kterých vyplynulo, že ze severočeských celků sestupuje Raspenava a Litvínov, který má sice s Mostem stejně bodů, ale horší vzájemné zápasy.

Sestava a branky Mostu: Muller, Šlechta – Salajka, Jezbera, Kohout – Venclíček 9, Kneř 3, Šváb 1, Walter 3, Tichý. Trenéři: Hrubý, Dostál.

Vedoucí družstva: Štumpf J.

Další výsledky: Litvínov – Přeštice 15:16, Ejpovice – Modřany 24:12, Nezvěstice – Řevnice 23:21, Plzeň Újezd – Čakovice 16:20, Litohlavy – Raspenava 28:23, Litvínov – Příchovice 28:12, Nezvěstice – Modřany 15:11, Ejpovice – Řevnice 8:21, Litohlavy – Čakovice 11:11, Plzeň Újezd – Raspenava 17:15.