Nejlepších výsledků dosáhla Tereza Grznárová, která zvítězila ve dvouhře, když v turnaji neztratila ani set a ve finále porazila Lucii Tománkovou (SK Hamr) 21:11 a 21:14. Spolu se svou deblovou partnerkou Štěpánkou Nýdrlovou (SK Prosek Praha) zvítězila Tereza Grznárová také ve čtyřhře. Finále čtyřhry bylo pro fanoušky Baníku zajímavé. Mostecký klub měl totiž zastoupení na obou stranách. Stříbrnou medaili po finálové prohře si odnesly Veronika Burdová (BK Baník Most) spolu Eliškou Mikešovou (SK Badminton Český Krumlov). V ostatních disciplínách hráči dosáhli na postupy do druhého kola nebo do čtvrtfinále.

Karel Gott křtil 23. prosince 2007 na litvínovském stadionu Zvon vítězství
Záliby Karla Gotta? Milenky, malování a sport. Fandil Slavii i Spartě

Dalším výborným výsledkem je stříbrná medaile z Grand Prix A dospělých v Liberci, kterou vybojovala mostecká Kristina Kozempelová spolu s Matějem Hubáčkem (BK METEOR PRAHA) ve smíšené čtyřhře. Celkem hladce prošli několika zápasy až do finále, kde ale nestačili na pár Jaromír Janáček – Lucie Černá (oba SK Badminton Český Krumlov) a prohráli 13:21, 13:21. I tak je ale druhé místo v silně obsazeném turnaji skvělým výsledkem.