Kateřina Srpová si na své konto připsala další vítězství.
Ve dvouhře dívek kategorie do třinácti let nejprve porazila německou soupeřku Adam po setech 21:11, 21:14.
Potom postupně své spoluhráčky Michaelu Loukotovou 21:9, 18:21, 21:17 a Veroniku Koldovou 14:21, 21:11, 21:17. Koldová obsadila konečnou 2. příčku, Loukotová skončila třetí.
Mezi chlapci obsadil druhou příčku hráč Super Stars Podbořany Daniel Zischka, třetí místo vybojoval Marek Švácha ze Super Stars Litvínov.
Ve čtyřhře dívek kategorie třináctiletých zvítězila dvojice Veronika Koldová, Kateřina Srpová před Němkou Adam a Michaelou Loukotovou.
Radka Kokošková mezi sedmnáctiletými vybojovala semifinálovou účast.
O postup do finále podlehla soupeřce Kühne (SG Gittersee) 10:21 a 20:22.
Mezi chlapci byl nejúspěšnější Milan Hudec (Super Stars Podbořany), který také vybojoval 3. místo.
Radka Kokošková a Valerie Ondrášková porazily ve čtyřhře dívek své spoluhráčky, nakonec třetí, Karolínu Vránkovou s Michaelou Srpovou dvakrát 21:10. V rozhodujícím utkání potom těsně podlehly Kühne a Rutsatz (SG Gittersee, SG Robur Zittau) 23:25, 19:21 a ze 4. ročníku turnaje si odvezly druhé místo. Mezi dospělými hrála Martina Fartágová ve smíšené čtyřhře s Janem Segečem (USK Zentiva Plzeň).
V prvním kole přehráli po setech 21:15 a 21:18 dvojici Wendt, Tippelt a ve čtvrtfinále potom překvapivě i druhý nasazený pár Fritzsche, Todt 21:19, 21:18. V semifinále byl nad jejich síly nakonec vítězný pár Adam, Otto. Po setech 11:21 a 16:21 vybojovala Martina Fartágová a Jan Segeč 3. příčku.

Výsledky:



Dvouhra dívky U13:
1. Kateřina Srpová
2. Veronika Koldová
3. Michaela Loukotová


Dvouhra chlapci U13:
2. Daniel Zischka
3. Marek Švácha


Čtyřhra dívky U13:
1. Kateřina Srpová a Veronika Koldová
2. Michaela Loukotová a Adam


Dvouhra dívky U17:
3. Radka Kokošková


Dvouhra chlapci U17:
3. Milan Hudec


Čtyřhra dívky U17:
2. Radka Kokošková a Valerie Ondrášková
3. Karolína Vránková a Michaela Srpová


Smíšená čtyřhra dospělí:

3. Martina Fartágová a Jan Segeč