Jak šel s Černými anděly čas se můžete podívat do naší fotogalerie, která velké úspěchy Mostu mapuje. Věhlasní soupeři se teď budou muset naučit vyslovovat jméno nového soka z České republiky. Asi bude frčet anglický překlad Black Angels (Černí andělé).

Jako červená nit se časovou přímkou mosteckého házenkářského celku táhne kariéra brankářky a ústecké rodačky Dominiky Müllnerové, která odstartovala velkou kariéru v Mostě jako dorostenka, aby teď vyprávěla coby nejzkušenější hráčka o tom, jak se těší na souboje s maďarským gigantem Györem.

V době, kdy se Müllnerová rozkoukávala v interlize, tak současné mladé opory Mostu jako Šípová, Dvořáková nebo Mikulášková se na základní škole učily o Janu Husovi.

Svou pohádku napsala i další zkušená mostecká hráčka – Michaela Borovská, která chtěla ještě nedávno s házenou skončit. Absolvovala x operací ramene a už se viděla ve sportovním důchodu. Přemluvili jí, prosili ať to ještě zkusí a Borovská je teď úspěšnou hřídelí v motoru házenkářského Mostu, který znovu přepsal nejen vlastní historii.