„Tohle není přepadení, takhle já si plním své tréninkové úkoly od trenérů. A orosené čelo nemám z horečky, ale z běhu. Udržovat se v kondici je pěkná fuška. Ale až se vrátíme na palubovku, zase to všem ukážeme. Tak snad to bude co nejdřív,“ hlásí například Šípová.

Ve fotogalerii zjistíte, že z fleku by mohla hrát záporného hrdinu Oroku Sakiho alias Trhače z Ninja želv Linda Jungová, které ze zakrytého obličeje vykukují jen oči. Křídelnice Tereza Eksteinová si do tréninku pozvala čtyřnohého parťáka. Marie Poláková se zase vyfotila u zavěšených TRX popruhů. Na běžecké trati klub zachytil Janu Šustkovou, která se směje na plnou pusu bez roušky a vysvětluje: „Já si jí sundala jen na chvíli, abych se mohla vydýchat na místě, kde je to bezpečné a pozdravit všechny, kdo nás aspoň na dálku sledují.“

Originálně zatím řeší neplánované volno brankářka Eva Bezpalcová, která ještě fotku fanouškům neposlala, ale řekla: "Každý den si musím odtrénovat tréninkový plán a ve zbytku dne jsem uklízela, ale už není co uklízet. Tak se možná naučím i vařit."