„Ústí letos posílilo o Martina Kováře a spolu s Vrběckým a Kabátem tvoří v týmu nebezpečnou trojici pro každého soupeře,“ všiml si trenér Mostu Radoslav Miler. Měl pravdu, Vrběckého rozmach se zastavil na deseti gólech. Jenže jemu zase konkuroval devítigólový mostecký kanonýr Pour. Už v poločase si vytvořili hosté osmibrankový náskok, ale hotovo nebylo.

Po otočce stran si baníkovci vystříleli smrtící rozdíl dvanácti gólů, ale pak přišla desetiminutovka, ve které se chytili jak zmíněný Kovář, tak Vrběcký a Ústí začalo nebezpečně stahovat. „V padesáté minutě jsme ale zlepšili obranu a konečně se začali prosazovat střelecky a vyhráli i další utkání,“ těšilo kouče Milera.

Zajímavost? Druhá liga se hraje na čtyři skupiny a to Severozápad Čech, Jihovýchod Čech, Severní Morava a Jižní Morava. Most je zatím absolutně nejlepší, když jako jediný celek ještě neztratil ani bod.

Sestava a branky Mostu: Pour 9, Hrošek, Zrostlík, Chlouba 2, Kašpárek 6, Beu Meriem Oussama, Malý 4, Schichor 1, Gebhart 3, Zemek, Nejdl 2, Kubal, Grobl, Vodička, Macháček 5, Kurial.