Jak byste zhodnotili minulý ročník, ještě třetí ligy, a následný postup?
Celou základní část jsme suverénně vedli a potom postoupili do nadstavby, kde už to bylo horší. Tam jsme toho moc nevyhráli, ale těžili jsme z toho, že se započítávaly některé zápasy ze základní části a ty se nám povedly. V nadstavbě jsme zápasy prohrávali smolně, třeba jen o gól, ale postoupili jsme.
Takže se dá mluvit o úspěchu?
Pro nás je to taková perioda. Postoupíme, sestoupíme a postoupíme (smějí se). Proto bychom to rádi stabilizovali a hráli kolem klidného středu tabulky a hlavně nespadnout. Ve druhé lize týmy vpodstatě známe. S jedním jsme absolvovali i přípravný zápas.
A co plány do budoucna?
Chtěli bychom stabilizovat kádr a určitě si v dalších letech vybojovat další postupy, ať už první ligu, tak sem jednou pokusit přivést i extraligu. Máme mladé mužstvo. Tvoří ho členové od 17 do 25 let, starší jsou spíše výjimkou. Ale hodně záleží na tom, jak se vše povede stabilizovat finančně, protože se o nás moc neví a také sponzoři jsou potřeba. Všechno si vlastně financujeme sami, vše je v naší režii. A právě tím, že si vše hradíme ze svého, si nemůžeme dovolit hrát moc v Mostě, protože hala je drahá. Hrajeme především v Krupce nebo Lounech, kde je situace po finanční stránce pro nás příznivější a trénujeme na Lokomotivě, kde se bohužel mistrovské zápasy hrát nedají kvůli nevyhovujícím parametrům hřiště. Florbal v Mostě sice je, ale žádné domácí zápasy tady naplánované zatím nejsou. Bylo by jednou fajn přiblížit náš florbal Mostečanům, dostat vše do Mostu.