Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Vipers Most vysoko podlehli Ústí, s Jabloncem uhráli remízu

Most, Krupka - V uplynulých dnech pokračovala v Krupce 2. liga mužů ve florbale i za účasti dosavadního lídra soutěže FBC Vipers Most. Tentokráte ale Most utkání nezastihla v oslnivé formě a výsledkem toho byly dva velmi rozpačité výkony a pouze jediný bod za remízu do tabulky.

16.12.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

FBC Vipers Most - 1.FBK Campus Jablonec n. N. 3:3 (1:0, 0:3, 2:0)

I přes citelné absence v sestavě Most nastupoval do utkání jako mírný favorit. A tuto roli potvrdil už ve 4. minutě, kdy se před brankařem dobře zorientoval Řeháček a vsítil první branku utkání. I nadále měl Most mírně navrch. Bohužel, žádná další šance se neujala a soupeř postupem času hru srovnal. Obě družstva celkem spolehlivě bránila a spíše vyčkávala na chybu soupeře.

Té se naneštěstí dočkal soupeř a nezůstalo u jediné. V rozmezí 5. až 9. minuty druhé třetiny Vipers třikrát hrubě chybovali a soupeř tvrdě trestal. Z ničeho nic svítilo na tabuli skóre 1:3.

Před třetí třetinou proběhlo pár drobných změn v sestavě, což se ukázalo jako dobrý tah. Od první minuty Most vyvíjel tlak na soupeře a hra vypadala úplně jinak než v předchozích třetinách. V útoku se dařilo konečně kombinovat a obrana už hráče Jablonce prakticky k ničemu nepustila. Ale kontaktní gól stále nikde.

Nakonec až v 9. minutě se podařilo snížit Libecajtovi. Uběhlo pouhých 20 vteřin a tentýž hráč po standardní situaci vyrovnal 3:3. Most chtěl utkání strhnout na svou stranu, ale i díky dvojnásobnému oslabení v závěru už mu na více nezbyl čas.

Branky Mostu: Libecajt 2, Řeháček. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. Střely: 28:18.

FBC Vipers Most - FBC TBC Ústí n./L. 3:8 (1:4, 2:2, 0:2)

Už před utkáním bylo jasné, že Vipers nečeká snadný zápas. Po nevydařeném prvním utkání čekal ještě těžší protivník, který má navíc momentálně i velmi dobrou formu.

Hráči Mostu působili ospalým dojmem a horko těžko se s balónkem na hokejce dostávali na půlku soupeře. Ten naopak předváděl pěknou kombinační hru s dostatečným důrazem a skvělým pohybem po celém hřišti. To se také brzo začalo projevovat i na skóre. Čtyři branky v mostecké síti během prvních osmi minut byly toho jasným důkazem.

Teprve čtvrtá branka v síti Vipers probrala. Ještě v první třetině vstřelil svou první branku v sezoně Skála. Od prvních minut byla hra velice tvrdá, především hráči Ústí měli ruce stále hodně vysoko a pomáhali si i dalšími drobnými fauly.

Zlomek z nich trestali nejprve rozhodčí a poté i samotní Vipers. Během druhé třetiny měl Most výhodu celkem šesti přesilových her.
Hned první dvě sice brankami Libecajta a Procházky využil, ale další už k ničemu nevedly.

I tak se ale Vipers dokázali vrátit do utkání. Ovšem z mrtvých vstání netrvalo dlouho. Ústí vsítilo další dvě branky a poslalo tak Most definitivně do kolen.
Třetí třetina už s florbalem moc společného neměla. Hra byla prakticky pořád za hranicí pravidel. Obě družstva se více soustředila spíše na nepřesné rozhodčí než na hru. Mostu rychle docházely síly a flustrovaní hráči už na další zvrat neměli.

Nakonec soupeř přidal ještě dvě branky, a Most tak nakonec utrpěl debakl 3:8 a nutno říci, že zasloužilý.

Branky Mostu: Libecajt, Skála, Procházka. Vyloučení: 3:9. Využití: 2:0. Střely: 28:35.
Sestava Mostu: Sojka, Cimrman - Kusek,Vlášek, Procházka, Jelínek - Djuranovič, Libecajt, Jakubec-Čapek, Hertl, Řeháček, Skála.

16.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
70

ANKETA: Zavedli byste v České republice euro?

Požár na skládce Celio v pondělí v noci a v úterý ráno.

Zelení: Celio si zapálilo svou skládku samo. Absurdní, reaguje společnost

Někteří volební lídři zůstanou v kraji, další vyrazí do Prahy

Ústí nad Labem - Jedni zůstanou se svými voliči doma. Další kandidáti v sobotu odcestují po uzavření volebních místností do pražských partajních centrál. Všichni ale chtějí získat co nejvíc křesel v Poslanecké sněmovně.

Z ostudy bude perla. Lidé se těší na opravu Domu obuvi

Most /VIZUALIZACE/ - Jedna z nejznámějších mosteckých budov napřesrok prokoukne.

Ještě nikdy jsme se tak intenzivně a detailně nepřipravovali, prozradil Dávid

Most – Házenkářky Mostu půjdou do domácí odvety s Dalfsenem s čtyřgólovým polštářem. Ten by jim měl zajistit hladký postup v Poháru EHF. Povídejte to ale Peteru Dávidovi. Slovenský kouč Černých andělů nehodlá nic podcenit, a proto do svých svěřenkyň pere taktické pokyny, jak to jen jde.

Speciální vlak ukončí sezonu na Švestkové dráze

Mostecko - Speciální souprava se salonním vozem projede trať Českým středohořím příští víkend.