Vipers Most vysoko podlehli Ústí, s Jabloncem uhráli remízu

Most, Krupka - V uplynulých dnech pokračovala v Krupce 2. liga mužů ve florbale i za účasti dosavadního lídra soutěže FBC Vipers Most. Tentokráte ale Most utkání nezastihla v oslnivé formě a výsledkem toho byly dva velmi rozpačité výkony a pouze jediný bod za remízu do tabulky.

16.12.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

FBC Vipers Most - 1.FBK Campus Jablonec n. N. 3:3 (1:0, 0:3, 2:0)

I přes citelné absence v sestavě Most nastupoval do utkání jako mírný favorit. A tuto roli potvrdil už ve 4. minutě, kdy se před brankařem dobře zorientoval Řeháček a vsítil první branku utkání. I nadále měl Most mírně navrch. Bohužel, žádná další šance se neujala a soupeř postupem času hru srovnal. Obě družstva celkem spolehlivě bránila a spíše vyčkávala na chybu soupeře.

Té se naneštěstí dočkal soupeř a nezůstalo u jediné. V rozmezí 5. až 9. minuty druhé třetiny Vipers třikrát hrubě chybovali a soupeř tvrdě trestal. Z ničeho nic svítilo na tabuli skóre 1:3.

Před třetí třetinou proběhlo pár drobných změn v sestavě, což se ukázalo jako dobrý tah. Od první minuty Most vyvíjel tlak na soupeře a hra vypadala úplně jinak než v předchozích třetinách. V útoku se dařilo konečně kombinovat a obrana už hráče Jablonce prakticky k ničemu nepustila. Ale kontaktní gól stále nikde.

Nakonec až v 9. minutě se podařilo snížit Libecajtovi. Uběhlo pouhých 20 vteřin a tentýž hráč po standardní situaci vyrovnal 3:3. Most chtěl utkání strhnout na svou stranu, ale i díky dvojnásobnému oslabení v závěru už mu na více nezbyl čas.

Branky Mostu: Libecajt 2, Řeháček. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. Střely: 28:18.

FBC Vipers Most - FBC TBC Ústí n./L. 3:8 (1:4, 2:2, 0:2)

Už před utkáním bylo jasné, že Vipers nečeká snadný zápas. Po nevydařeném prvním utkání čekal ještě těžší protivník, který má navíc momentálně i velmi dobrou formu.

Hráči Mostu působili ospalým dojmem a horko těžko se s balónkem na hokejce dostávali na půlku soupeře. Ten naopak předváděl pěknou kombinační hru s dostatečným důrazem a skvělým pohybem po celém hřišti. To se také brzo začalo projevovat i na skóre. Čtyři branky v mostecké síti během prvních osmi minut byly toho jasným důkazem.

Teprve čtvrtá branka v síti Vipers probrala. Ještě v první třetině vstřelil svou první branku v sezoně Skála. Od prvních minut byla hra velice tvrdá, především hráči Ústí měli ruce stále hodně vysoko a pomáhali si i dalšími drobnými fauly.

Zlomek z nich trestali nejprve rozhodčí a poté i samotní Vipers. Během druhé třetiny měl Most výhodu celkem šesti přesilových her.
Hned první dvě sice brankami Libecajta a Procházky využil, ale další už k ničemu nevedly.

I tak se ale Vipers dokázali vrátit do utkání. Ovšem z mrtvých vstání netrvalo dlouho. Ústí vsítilo další dvě branky a poslalo tak Most definitivně do kolen.
Třetí třetina už s florbalem moc společného neměla. Hra byla prakticky pořád za hranicí pravidel. Obě družstva se více soustředila spíše na nepřesné rozhodčí než na hru. Mostu rychle docházely síly a flustrovaní hráči už na další zvrat neměli.

Nakonec soupeř přidal ještě dvě branky, a Most tak nakonec utrpěl debakl 3:8 a nutno říci, že zasloužilý.

Branky Mostu: Libecajt, Skála, Procházka. Vyloučení: 3:9. Využití: 2:0. Střely: 28:35.
Sestava Mostu: Sojka, Cimrman - Kusek,Vlášek, Procházka, Jelínek - Djuranovič, Libecajt, Jakubec-Čapek, Hertl, Řeháček, Skála.

16.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel(24 800 Kč)

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) VYCHOVATEL/-KA. Požadované vzdělání: bakalářské. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 24800 kč, mzda max. 28700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VYCHOVATEL/-KA, Celoroční provoz, práce s dětmi od 3 - 26 let, 8 dětí je na bytě - směny krátký a dlouhý týden od 9:00 - 21:00hod. nebo od 8:00 - 20:00hod. (výlety, vaření na bytech, spolupráce s DPA, SVP, školou dítěte), VŠ speciální pedagogika - vychovatelství., Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, očkování, důchodové připojištění, HLÁSIT SE: Stütz Marcela Ing. Bc., tel.: 736 629 296 volat 8:00 - 15:00hod., e-mail: ddkhb@edu-most.cz nebo drabkova.evzenie@edu-most.cz. Pracoviště: Dětský domov a školní jídelna, most, k.h.borovského 1146, příspěvková organizace, K. H. Borovského, č.p. 1146, 434 01 Most 1. Informace: Marcela Stütz, +420 736 629 296.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka(20 000 Kč)

Všeobecní administrativní pracovníci VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU:, POŽADAVKY, - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, - organizační schopnost, - výborná znalost PC - Microsoft Office, - rozhodnost, - slovní a písemný projev, schopnost vyjadřování, - časová flexibilita, - anglický jazyk, PRAXE, - řízení malého kolektivu lidí, - administrativní činnost, Zaměstnanecké výhody: prémie, HLÁSIT SE: V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: hana.rysova@sapril.cz, Do předmětu prosím uvádějte název pozice: Vedoucí sekretariátu, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod.. Pracoviště: Sapril people s.r.o.-3, Nádražní, č.p. 557, 436 01 Litvínov 1. Informace: Hana Rysová, .

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka(18 000 Kč)

Všeobecní administrativní pracovníci ASISTENT/-KA. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME ASISTENTKU:, POŽADAVKY, - výborná znalost PC - Microsoft Office, - časová flexibilita, - rozhodnost, - slovní a písemný projev, schopnost vyjadřování, - organizační schopnosti, - řidičský průkaz sk. B - aktivní, zkušený řidič, - anglický jazyk výhodou, HLÁSIT SE: V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: hana.rysova@sapril.cz, Do předmětu prosím uvádějte název pozice: Asistent/ka, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod.. Pracoviště: Sapril people s.r.o.-3, Nádražní, č.p. 557, 436 01 Litvínov 1. Informace: Hana Rysová, .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Vedoucí skladu(20 000 Kč)

Úředníci ve skladech MISTR SKLADU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MISTR SKLADU, NÁPLŇ PRÁCE, - vedení týmu skladníků, - vedení přípravy nakládky a vykládky, - fyzická účast na nakládce a vykládce, - odpovědnost za proces skladování, - provádění kontrol v rámci skladového hospodářství, POŽADUJEME, - praxi ve skladu výrobní společnosti min. 2 roky, - platný průkaz VZV, - praxe na VZV, - vůdčí schopnosti, - rozhodnost, - organizační schopnosti, - výpis z RT, HLÁSIT SE: V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: hana.rysova@sapril.cz, Do předmětu uvádějte MISTR SKLADU, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod.. Pracoviště: Sapril s.r.o.-4, Nádražní, č.p. 557, 436 01 Litvínov 1. Informace: Hana Rysová, .

Litvínov hrál v přípravě s Chomutovem.
8

OBRAZEM: Verva s Petráskem v brance padla v přípravě s Chomutovem

Z bývalé hospody Automat vznikne v Litvínově sociální bydlení

Šikovné gymnazistky vyráží na mistrovství světa škol do Kataru

Dauhá (Katar) – Mostecké házenkářky a studentky místního sportovního gymnázia balí směr Katar. Mostečtí talenti tam letí na mistrovství světa škol, kam si vybojovaly postup v prosinci, když ve sportovní hale vyhrály republikové finále středních škol v házené.