Sezóna zatím více než úspěšná!

Mosteckému esportovému klubu se zatím ve 3v3 ligách daří, drží postupové pozice do play-off a až na pár proher se jim daří. To se ale zatím nedá říct o lize 6v6, ve které zatím nedokázali za 4 zápasy vybojovat ani bod a i když každý zápas byl celkem vyrovnaný, tak odcházeli s prohrou. "V letošní sezóně, jsme šli zkusit také ligu 6v6 a tak výsledky zatím nejsou úplně podle představ, ale jako nováčci můžeme letos jen překvapit." popisuje kapitán Mostu Tomáš Urban.

Nový merch pro fanoušky!

Nově klub nabízí také možnost výběru z nového merche, kde si můžete například zakoupit triko a mikinu s logem klubu nebo ručně malovanou kšiltovku. Objednávat můžete přes zprávy sociálních sítí klubu.

2. liga – billiard-hockey šprtec.
Stolní hokej: Mosteckým celkům úvod druhé ligy nevyšel

Páteční večer nabídne derby "mosteckých klubů"

Most vyzve již tento pátek 31. března od 20:15 tým Energy Bears, který je složený z několika hráčů také z Mostu, proto se dá souboj třetího týmu (Most - 3. místo) s předposledním (Energy Bears - 9. místo) považovat za derby! Zápasy můžete sledovat živě na klubovém YouTube kanále.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI - ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

Easter Lions Cup na zimním stadionu v Mostě.
VIDEO: Letošní sérii Easter Lions Cupu odstartovala kategorie U10

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI - ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport