I když se jim podařilo snížit, soupeř je do ničeho zásadního nepustil a zápas skončil debaklem 1:8. "Na čtvrtfinále, jsme se celkem dost připravovali, měli jsme připravenou celkem silnou sestavu, bohužel těsně před začátkem náš obránce nemohl z technických důvodů nastoupit do utkání, proto ho musel zastoupit jiný hráč, který v klubu hraje hlavně pozici brankáře." popisuje kapitán týmu Tomáš Urban, který do prvního zápasu nastoupil jako obránce. "Bohužel obranu nehraji a tak zápas dopadl jak dopadl. Do druhého zápasu, jsme pozměnili pozice, já šel klasicky na křídlo a to už byl úplně jiný zápas." popisuje dál Urban, který nastupuje na virtuálním ledě pod přezdívkou Tomy Urby.

Vstup do druhého zápasu už vyšel lépe Mostu, když se dokázal prosadit v úvodu kapitán týmu Tomy Urby. Soupeř však brzy zápas vyrovnal a následně otočil na svou stranu. Mostu se podařilo díky přesné střele Jana Bohaty znovu zápas srovnat na 2:2, poté již ale úřadovali pouze hosté, kteří znovu pár minut do zaznění závěrečné sirény šli do vedení na 2:3. I přes veškerou snahu, mostečtí nedokázali srovnat jednobrankový náskok a tak pro ně cesta o pohár ligy Rehoc končí ve čtvrtfinále."Dost mě to mrzí, myslím si, že jsme ve druhém zápase sahali na vyrovnání série, dost nás nakopl i ten první gól, bohužel soupeř si vedení již pohlídal a do ničeho zásadního nás nepustil." doplňuje kapitán týmu Tomáš Urban.

Vyrovnané utkání v Litvínově nakonec ovládly Pardubice těsně 2:1.
VIDEO: V Litvínově se servíroval hokej i MMA

Na programu však mají ještě v letošní sezóně již probíhající Winter Cup. Svůj úvodní dvojzápas odehrají dnes od 20. hodin proti týmu AZ Havířov Esport. Sledovat ho můžete na klubovém YouTube kanále.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI - ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před pár týdny začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI - ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Diváci na hokeji Litvínov - Pardubice
FOTO, VIDEO: Byli jste na hokeji v Litvínově? Najděte se na fotkách!