Esport hokejisté také vstoupili začátkem listopadu do další ligové sezóny. Letos bojují hned ve dvou ligách v režimu 3v3 (Unlimited esport gaming a Rehoc). Vstup do sezóny jim zatím vyšel lépe v lize Rehoc, ve které z devíti zápasů dokázali osmkrát bodovat za plný počet a v tabulce jsou na druhé příčce z celkových patnácti týmů. Poslední zápasy si Most také otevřel střelnici, protože dokázal hned dvakrát přepsat klubový rekord v počtu branek v jednom zápase. Ze zápasu proti Traktor Zetor odcházel Most po výsledku 15:0 a se soupeřem Out Of Order po výsledku 16:1.

Mostecká házená se loučí se Stanislavem Štreblem starším.
Mostecká házená se loučí se Stanislavem Štreblem starším. Odešel v 83 letech

V lize Unlimited esport gaming mají odehráno dvanáct zápasů a z nich si dokázali připsat zatím 20 bodů, zde drží v tabulce páté místo z celkových patnácti.

"Snažíme se, aby hráči trénovali každý den a aby výsledky odpovídali nabité sestavě. Letos jsme do klubu přivedli pár zajímavých jmen a tak věřím, že se nám bude dařit. Zatím jsme na dobré cestě." popisuje kapitán Tomy Urby.

ESPORT: Most slaví rok od založení. V ligách se mu daříESPORT: Most slaví rok od založení. V ligách se mu daříZdroj: ESPORT Mostečtí Lvi

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI - ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klubu MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Trenér Josef Tancoš.
Trenér Tancoš to ve fotbalovém Jiřetíně balí: Sportovně mne to neuspokojuje

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Tomáš Urban