„Holky dělaly na hřišti co mohly. Nemáme postavený tým na to, abychom konkurovaly tak těžkým soupeřům jako je Most,“ byla upřímná trenérka Bánovců Nataša Paulovičová. Mladičký tým hostů se rozjížděl pomalu. Brankářka Andělů Sabrina Novotná si musela zpočátku připadat jako na vybíjené, protože spoustu míčů pohodlně chytila do rukou.

„Soupeř je hodně oslabený, odešly mu dvě silné hráčky. My jsme si to své splnili, možná mohl být zápas trochu atraktivnější. Jsem rád, že jsme mohli dát šanci dalším dvěma brankářkám a Dominika Müllnerová si tak mohla odpočinout,“ poukázal domácí kouč Peter Dávid, který rovnoměrně protočil Novotnou a Opátovou. Každá si zahrála poločas.

Mostečanky se tak dál drží na druhém místě tabulky a mají dvanáct výher v řadě. Optimální plán? „Vyhrát do konce sezony už všechny zápasy,“ usmívala se pětigólová Jana Šustková. Bánovce nebrala na lehkou váhu, i když jde o soupeře z nejslabších. „S holkama jsme si řekly, že je určitě nepodceníme. Byl to jeden z lehčích zápasů, ale to neznamená, že bychom k tomu přistupovaly nějak lehkovážně,“ dodala Šustková.