Ve dvouhrách dívek došlo na finále, které se očekávalo již pouhým pohledem na startovní listinu dvouhry dívek. Střetla se v něm naše hráčka Veronika Doušová proti Janě Mladé (Super Stars Most) a mělo jednoznačný průběh ve prospěch baníkovské hráčky. Díky výhře 2:0 na sety (21:12, 21:6) si Veronika Doušová připsala další z řady turnajových vítězství. Nikola Klimplová ztroskotala na Janě Mladé už ve 2. kole , ale nedala svoji kůži zadarmo. Po velmi dobrém výkonu potrápila svou soupeřku po setech 15:21 a 15:21. Naopak velké zklamání sebe samotného i ostatních z Baníku připravil Jan Machač, kterému se ve čtvrtfinále nepodařilo přejít přes Bedřicha Valentu (SS Most) svojí nepřesnou hrou hlavně v prvním a závěrečném setu 1:2 na sety (17:21, 21:12, 20:22) a připravil se tak o účast na republikovém turnaji GP „A“.
Kolo před ním, tedy ve čtvrtfinále prohrál s Valentou i Martin Král 0:2 na sety. Dobře zahrál Alexandr Kejř, který vyhrál nad Janem Koňasem (Slovan Vesec) 2:0 a domácím Patrikem Reicheltem 2:0 na sety. Nestačil až na teplického Vlastimila Valtra 0:2 na sety.
Ve čtyřhrách se páry Machač-Král ani Kejř-Řehák (Proboštov) výrazně neprosadily, když prohrály ve 2. kole prohrál s dvojicí SS Most Hába-Bílek, respektive Valter-Dupák (Teplice).
Ve čtyřhře dívek prohrála Klimplová-Petrášková v 1. kole s hráčkami SS Most Dlouhou a Loukotovou.
Úspěch zaznamenala smíšená dvojice Doušová-Fričová (Proboštov), když porazily ústecký pár Kuželová-Matysová a dvojici z Vesce Hlavatá-Novotná a postoupily tak do finále.
Tam nastoupily proti Jeřichové a Mladé (SS Most), které k údivu všech v prvním setu a ve druhém setu do stavu 19:15 přehrávaly a právem je dělily 2 míče od senzačního vítězství. Ale právě za stavu 19:15 opustila Veronika Doušová a Anna Fričová nastolenou taktiku a zbytečně si tak set prohrály. Ve třetím setu se již nevzpamatovali z promarněné šance a soupeřky získaly větší jistotu, třetí set a celkové vítězství.
Ve smíšené čtyřhře se nejdále z baníkovských hráčů dostal Jan Machač s Veronikou Doušovou – do semifinále, kde i díky přísnějšímu losu se odehrálo předčasné finále s Bílkem a Jeřichovou.
Ti zvítězili 2:0 na sety (21:15, 21:17).
O kolo dřív skončil pár Král-Klimplová na raketách Valtera a Fričové, stejně jako další naše dvojice Kejř-Petrášková, která prohrála s Hábou a Mladou (SS Most).
Postup na republikový turnaj Grand Prix „A“, kategorie U15, který se bude konat 20.-21.10. 2007 na Sázavě a pořadatelem je SK Motorlet Praha, si tedy zajistila pouze Veronika Doušová, která bude hrát všechny disciplíny, přičemž v párových disciplínách měla zajištěn přímý postup na tento turnaj.
Hráči BK TJ Baník Most:
Dvouhra chlapců: 5. Alexandr Kejř, Jan Machač, 9. Martín Král.
Dvouhra dívek: 1. Veronika Doušová, 9. Nikola Klimplová, 17. Linda Petrášková.
Čtyřhra chlapců: 5. Martin Král – Jan Machač, Alexandr Kejř – Vojtěch Řehák (TJ Proboštov).
Čtyřhra dívek: 2. Veronika Doušová – Anna Fričová (TJ Proboštov), 9. Nikola Klimplová – Linda Petrášková.
Smíšená čtyřhra: 3. Jan Machač – Veronika Doušová, 5. Martin Král – Nikola Klimplová, Alexandr Kejř – Linda Petrášková.