„Jedná se o dohrávku desátého kola naší soutěže a bude se jednat o velmi atraktivní a také těžké utkání. Jindřichův Hradec má totiž na svém kontě od začátku letošní sezony pouze jedinou prohru a v tabulce je na třetím místě. Diváci budou mít opět možnost vidět v mostecké sportovní hale velmi zajímavé utkání a věřím, že se nám v něm podaří potvrdit naší velmi dobrou formu z poslední doby,“ řekl pro web DHK Baník Most trenér dorostenek Peter Sabadka. Jeho svěřenkyně naposledy přejely Plzeň rozdílem třídy 39:14. Ano, až takhle mostecký mistr dominuje.

„Hráčky si za toto utkání zaslouží velkou pochvalu, protože zápasy s Plzní patří odjakživa mezi ty těžké, navíc jsme hráli na soupeřově palubovce,“ ohlédl se za duelem na západě Čech slovenský trenér. Mostečanky jsou s devíti výhrami jediným týmem v soutěži, který zatím nepoznal porážku. Zůstane to tak?

Před Vánoci pohár

Ještě před Štědrým dnem se na domácí palubovce představí i áčko Černých andělů. Mostečanky ve čtvrtek 20. prosince doma od 18.00 hodin budou hrát ve čtvrtfinále Českého poháru proti Olomouci.