Po účasti Veroniky Dobiášové při soutěži World Tour China Masters a společném startu při World Tour Abu Dhabi Masters v loňské sezóně je to další milník v klubové historii.

"Veronika Dobiášová se účastnila evropského šampionátu za Českou republiku již v kategorii mladších juniorů a má dvě zlaté z European Company Sport Games, mezi dospělou elitou to ale bude pro obě hráčky premiéra a neskutečný zážitek. Na evropský šampionát se kvalifikovaly hned v první fázi a jsou osmnáctým párem," popsal trenér Super Stars Most Lukáš Kroc.

Fanoušci na hokeji Litvínov - Brno
FOTO: Byli jste v Litvínově na čtvrtfinále s Kometou Brno? Najděte se na fotkách

Jedničkami jsou Dánky Maiken Fruergaard a Sara Thygesen. Zahrát si na soutěži vedle olympijské vítězky, trojnásobné mistryně světa a dokonce šestinásobné mistryně Evropy Caroliny Marin (Španělsko), či Viktora Axelsena (Dánsko), který zvítězil při olympijských hrách v Tokiu a pyšní se dvěma tituly světového šampiona, bude něco neopakovatelného. Veroniky Dobiášová s Brožkovcovou nastoupí v prvním kole evropského šampionátu proti reprezentantkám Rakouska, Sereně Au Yeong a Katharině Hochmeier.