„Naši cyklisté dokázali, že umí zabojovat a získali jsme celkem čtyři umístění na stupních vítězů. Zároveň děkujeme všem, kteří nám pomáhají s organizací závodů a sponzorům. Již teď se těšíme na podzimní seriál, který bude zahájen hned v září,“ řekla organizátorka Dana Roudová z Cyklistického klubu Litvínov (CK Litvínov).

Výsledky:

Začátečnice:
1. Kopalová Barbora-MŠ Skalka
2. Příhodová Tara-MŠ Bezručova

Začátečníci:
1. Brokeš Filip-MŠ Louka u Litvínova

Předžákyně:
1. Kejřová Markéta-MŠ Tylova
2. Trousilová Lenka-Bicykl Ústí n/L
3. Jelínková Adélka-SSZŠ Litvínov

Předžáci:
1. Urban Tobiáš-SKI Club Litvínov
2. Vršanský Jan- SKP Most
3. Štolba Šimon-MŠ Skalka
4. Hošek Martin-Litvínov

Tentokrát se podíváme do minulosti na výjimečné závody Interserie
Jak jsme žili v Československu: Skvělé závody Interserie

Žáci:
1. Dlouhý Jan-CK Litvínov
2. Trousil Jakub-Bicykl Ústí n/L
3. Štolba Matěj-SKI Club Litvínov
4. Schramm Vojtěch-SKI Club Litvínov
5. Nožka Jan-CK Litvínov
6. Kopal Šimon-SSZŠ Litvínov
7. Schramm Jan-SKI Club Litvínov
8. Tomčík Matyáš-3.ZŠ Litvínov
9. Minařík Adam
10. Kalina Lukáš-oba CK Litvínov

Mladší žáci:
1. Jakub Ranš-Bicykl Kříž Ústí n/L
2. Příhoda Lenny-SSZŠ Litvínov
3. Kubík Marek-CK Litvínov

Starší žáci:
1. Krčka Matěj-Top Ten Teplice
2. Krlín Jan-CK Litvínov
3. Boháč Václav-CK Litvínov

Česko-slovenský pohár v táhlovém hokeji Chemoplast.
V Českomoravském poháru družstev brali Mostečané páté místo

Celkové výsledky:

Začátečnice:
1. Kopalová Barbora-MŠ Skalka

Začátečníci:
1. Brokeš Filip-MŠ Louka u Litvínova

Předžákyně:
1. Kejřová Markéta-MŠ Tylova
2. Jelínková Adélka-SSZŠ Litvínov
3.Trousilová Lenka-Bicykl Ústí n/L

Předžáci:
1. Urban Tobiáš-SKI Club Litvínov
2. Vršanský Jan-SKP Most
3. Štolba Šimon-MŠ Skalka

Mostecký reprezentant Matouš Kasal.
Softbalové ME: Mostecký reprezentant Kasal vítězným homerunem vyřídil Brity

Žáci:
1. Dlouhý Jan-CK Litvínov
2. Trousil Jakub-Bicykl Ústí n/L
3. Štolba Matěj-SKI CLUB Litvínov

Mladší žáci:
1. Jakub Ranš-Bicykl Kříž Ústí n/L
2. Příhoda Lenny-SSZŠ Litvínov
3. Kubík Marek-CK Litvínov

Starší žáci:
1. Krčka Matěj-Top Ten Teplice
2. Krlín Jan-CK Litvínov
3. Boháč Václav-CK Litvínov