V Chabařovicích se pravidelně schází v kategorii registrovaných hráčů velmi dobrá konkurence s hráči startujícími v krajském přeboru i v okresních soutěžích.


V kategorii neregistrovaných hráčů, označených v chabařovickém turnaji jako kategorie amatérů, se pravidelně utkávají hráči z jiných sportů, především fotbalu a volejbalu. Tato kategorie je přístupná i pro žáky do patnácti let a veterány nad šedesát let bez ohledu na hráčskou registraci. Od 17.00 hodin na čtyř antukových kurtech začal turnaj pri prezentaci celkem šestnácti trojic. Z pohledu historie je to jedna z nejslabších účastí i přesto, že už skončily ligové i krajské dlouhodobé soutěže.


V elitní kategorii se prezentovalo pět trojic, z toho tři trojice domácích nohejbalistů dále pak družstvo z Mostu a Litvínova (Pětka). Velmi pěkné a bojovné zápasy se odehrály již ve skupině na centrálním kurtu.


Do finále se svými velmi dobrými výkony dostali domácí 3 Moníci a Most. V tomto finálovém utkání nakonec byli úspěšnější hráči Mostu, přestože v základní skupině tomu bylo naopak.


Most složený z hráčů krajského přeboru Oseka a okresního přeboru Bíliny zvítězil, na druhém místě skončili 3 Moníci, nohejbalový Slovan Chabařovice. Třetí místo obsadili domácí hráči Slovanu Chabařovice ve složení Kalenda, Kašpárek, Rypka.


V kategorii amatérů, neboli příchozích, se prezentovalo jedenáct trojic. Mezi nimi se neztratili ani domácí žáci (12 – 13 let) tři Martinové – Sehrig, Komár a Klaban. Také Dědouškové, neboli šedesátníci a starší z domácího klubu (Kočí, Štolfa, Pabián) odehráli přes svůj věk proti podstatně mladším velmi dobré zápasy a jem málo stačilo na postup do semifinále.


Tady ale hráli po dobrých výsledcích ve dvou skupinách trojice pod názvy Trosky, Šišovci a Palepro a Čahouni.


Vítězství si v této kategorii nakonec odnesli Šišovci (Vider, Orság, Král), druhé místo Čahouni a na třetím místě Trosky. (pab, vev)