Letošní turnaj je rozšířen o jednu věkovou kategorii. V házenkářském klání zde budou zápolit hráčky tří věkových kategorií, a to mini žákyně, mladší a starší žákyně.

Na dvou hřištích haly se představí celkem 23 družstev, což je přes 250 dětí. Z největší dálky dorazí družstvo Železáren Veselí nad Moravou. Dalšími celky, které se v Mostě představí, budou SHK DP Pardubice, Loko Cheb, Lázně Kynžvart, DHK Liberec, DHC Plzeň. Z Prahy dorazí Slavia, Vršovice a Astra. Náš región budou zastupovat děvčata z Ústí nad Labem, Litvínova a pořádajícího Mostu. Pro mladé házenkářky je připraven i velký doprovodný program, když během turnaje určitě navštíví mostecký aquadrom.

V hale bude připravena i mikulášská nadílka se samotným Mikulášem a různými soutěžemi pro hráčky, ale i jejich trenérky a trenéry. Chybět nebude ani diskotéka. Zahájení turnaje je v pátek v 8 hodin, a potrvá do odpoledních nedělních hodin. Přijďte se podívat na mládežnickou házenou. Na turnajích předchozích začínaly mnohé současné hvězdy Mostecké házené, jako jsou Hana Martinková, Dana Mrkvičková nebo Martina Vysloužilová a další.