Z předběžně přihlášených jezdců odstartují ve třídě do 2000ccm3 Robert Pláteník s Fábií, Petr Januška na Pick-Upu, Vladimír Ostěševski s Renaultem Clio, Josef Pekař na Peugeotu 306, ale také Bažata na Octávii a dvojice Bareš-Kubišta ze Scuderie Ćest la vie.


Do silnější třídy, která patří vozům do 3000ccm3, se přihlásilo deset účastníků se stejným náčiním BMW 130i. Piloti bodují také do klasifikace BMW 1 Challenge. Mimo stálic Nemce, Skalického a Firly si přijedou do Mostu zazávodit i Němec Daniel Milde, Lotyš Artur Ribko a další německý závodník Markus Dietze. Z dalších našich borců se poperou o body Dan Želínský, Jan Kupčík, Jaroslav Jančík a Michael John.


Další třída zaměstná stroje do 3500ccm3. V této kategorii pokračuje souboj vozů BMW M3 GTR versus Porsche s Vonkou za volantem. Vyhrát může Kačírek, Kusín, Kotrba, Suchý a své do pořadí řeknou i Němec Schulze na Nissanu 350Z nebo Petr Válek.


Ozdobou memoriálu Zdeňka Vojtěcha bude divize poslední, tedy nad 3500ccm3. V ní se představí Antonín Herbeck s Pagani Zonda, možná obě Ferrari Vacíka a H.Charouse a na další body se těší Slovák Milan Bezák s Porsche 911 GT3 Cup. Ovšem, jak naznačuje předběžná startovní listina, konkurence se chystá veliká. Oproti Brnu máme přihlášeno několik vozů Porsche. V těchto silných krasavcích se představí nejen Rakušan Piribauer, Němec Nielebock, či Švýcar Zumstein s ex Sebah Automotive Porsche 996 GT3, ale především původem Libanonec Chaouki Chikhany a Dán Michael Holden.
V této kubatůře by se na startu měly objevit i dvě BMW M3 E92. Zatím naposledy s tímto vozem jezdil v Brně Petr Fulín za RSI a v Mostě tento vůz doplní ještě Švýcar Markus Scheidegger. Zatím startovní listina čítá 14 jezdců v této silné třídě, ale jejich počet nemusí být ještě konečný. Jen doplním, že zvítězit v memoriálu Zd. Vojtěcha mohou i jezdci z nižších objemových kubatůr, systém bodování totiž neupřednostňuje startující s vyšším výkonem a boduje jezdce, kteří dojedou do cíle závodu. Kromě FIA Truck Prix se ještě jednou svezou účastníci MZV v Brně, při závodech FIA GT. Pak již zamíří do Rakouska a Německa.