Jen hrdinku posledního vzájemného zápasu Petru Maňákovou teď budou fanoušci na hřišti těžko hledat. Šikovná hráčka čeká miminko, kamarádkám bude fandit z hlediště. A bude to potřeba!

Oba celky jsou v tabulce vedle sebe, oba mají shodně 4 body za dvě výhry a dvě porážky. Psychicky výš je Poruba, která naposledy zlomila neporazitelnost Zlína. Mostečanky minule ruply v Michalovcích. Teď chtějí nápravu.

Brankářka Poruby Lenka Roháčková.

Brankářka Poruby Lenka Roháčková. Foto: Deník/Václav Veverka

„Dostali jsme se do podobné situace jako před minulým domácím zápasem s Olomoucí, opět se budeme snažit odčinit prohru z víkendu. Bude to taková náprava našeho víkendového zápasu v Michalovcích, který nám vůbec nevyšel. Navíc se budeme snažit zastavit velmi dobře rozběhlou Porubu, což sice bude velmi těžké, ale my sobotní zápas vnímáme jako povinnost vůči sobě i divákům,“ říká trenér Severočešek Peter Dávid.

„Doma jsou hodně silní, zejména jejich publikum je výborné a žene je dopředu. Určitě podají lepší výkon než v Michalovcích. Bude to těžký zápas, ale my budeme bojovat, abychom urvaly nějaké body,“ vyhlíží na klubovém webu zápas pravá spojka Poruby Silvie Polášková.