"Na Slovensko odjíždíme samozřejmě s cílem vyhrát. Doma jsme ve vzájemném měření sil vyhráli o pět branek, ale Prešov se za poslední dobu znatelně zlepšil, má za sebou velmi dobrou podzimní část sezony a na domácí palubovce se rozhodně bude jednat o velmi nebezpečného soupeře,“ řekl pro klubový web Peter Dávid, trenér Mostu.

Ten mohl skoro za přepych považovat, že měl s týmem celý pracovní týden na přípravu. V nedávném kolotoči domácí soutěže a evropského poháru si Andělé moc tréninků neužili. "Je to komfort, který jsme naposledy zažili někdy před koncem loňského roku,“ usmívá se Dávid v narážce na tréninkové jednotky. Úsměv ale vystřídají mírné vrásky, když dojde řeč na složení týmu pro slovenský duel. 

„Chřipková epidemie ale ještě neskončila a situace se mění každý den, takže i já sám jsem celkem zvědavý, kdo vlastně nakonec bude sedět v autobuse na cestě do Prešova. Situace už ale vypadá o něco lépe, už bychom mohli být víceméně kompletní. Do kádru se vrací například Linda Jungová, což je pozitivum, protože v posledním utkání v Larviku nám absence na postu pivota komplikovala situaci,“ řekl Peter Dávid.