Müllnerová je nejúspěšnější Černý anděl. Jako jediná má v dnešním týmu všech sedm českých titulů, má i zlato z Challenge Cupu, velké zkušenosti z poháru EHF a teď kouká na Ligu mistrů, kam se Most poslední roky snažil neúspěšně dostat. Tentokrát to vyšlo. Pomohly skvělé výkony Černých andělů a také skutečnost, že v případě úspěchu, by se soutěž hrála na chomutovském zimním stadionu, který vyhovuje regulím vrcholné evropské soutěže.

„Čekají nás špičkové zápasy proti kvalitním soupeřům, strašně se na to těším. Bude to velká událost,“ usmívá se Müllnerová, kterou i dnes mrazí ze vzpomínek na domácí fanouškovské peklo v evropském Challenge Cupu.

Aby se Černí andělé dostali do základní skupiny nablýskané soutěže, tak musí vyhrát kvalifikaci, kde na ně čekají španělská Rocasa Gran Canarie, srbský tým ZORK Jagodina či turecký Kastamou GSK. „Já doufám, že se nám kvalifikace vydaří, protože postoupit dál, to by byla nádhera,“ rozplývá se zkušená hráčka, kterou už bude cepovat trenér Jiří Tancoš, který vystřídal Petera Dávida.