Jako uragán vtrhli mostečtí boxeři do nového ročníku prvoligové soutěže. V České Kamenici svěřenci trenérů Jaroslava Balína a Jaroslava Horáka jasně zvítězili 16:2.

Výsledky BK Baník Most vs. Česká Kamenice:

56 kg: Stehlík – Sirty (Stehlík vyhrál na body)
60 kg: Chval – Soukup (Chval vyhrál RSC ve druhém kole)
64 kg: Klein – Poláček (Klein vyhrál na body) Trenér Jaroslav Horák: „Byl to Kleinův třináctý zápas a Poláček má kolem sta duelů za sebou. Bylo to příjemné překvapení.“
69 kg: Plzák – Filippi (Plzák vyhrál ve třetím kole vzdáním)
75 kg: Pavliš – Klikar (Pavliš prohrál na body)
81 kg: Libiš – neměl soupeře
91 kg: Kopřiva – Kubálek (Kopřiva vyhrál ve třetím kole vzdáním)
+ 91 kg: Krajník – neměl soupeře.

Oblastní kolo:

Mostečané mají za sebou i úspěšné oblastní kolo v boxu. V kategorii školní mládeže mostecký Bartoš ve váze do 62 kilogramů neměl soupeře. Mezi juniory se dařilo teprve dvanáctiletému Bažovi. Ten nastoupil proti šestnáctiletému Čurilovi ve váze do 48 kilogramů.

„Podal perfektní výkon se starším borcem. Nakonec těsně prohrál na body, ale neměl se vůbec za co stydět,“ těšilo trenéra Horáka. Ve váze do 60 kilogramů pak mostecký Machulda opět neměl proti sobě soupeře. Ve váze do 81 kilogramů nastoupili nováčce Markopulos proti Faltýnovi – duel skončil nerozhodně. V mužích si pak ve váze do 81 kilogramů Martin Justin pohrál s libereckým Kadlecem, kterého složil vysoko na body. „Justin se rozboxuje v oblastní soutěži a bude dobrým příslibem do I. ligy,“ věří kouč Jaroslav Horák.