Ve váze do 54 kg domácí mistr ČR Miko musel před zápasem shazovat jeden kilogram a síly mu v zápase s Chachaturjanem pravděpodobně scházely a prohrál těsně na body.
Ve váze do 57 kg mostecký Parlági zvítězil s jistotou na body na Barákem. Borec Parlági se za Slovensko zúčastní mistrovství světa v Chicagu, které začíná 22. října a Parlági zde nastoupí ve váze 51 kg. Parlági se v zápase proti Ostravě musel do váhy dopít a dojíst, protože již dlouhodobě drží 51 kilogramů.
Ve váze do 60 kg domácí Vološin nestačil na polského reprezentanta Scota, který rovněž odlétá do Chicaga.
Ve váze do 64 kg putovaly body opět na mosteckou stranu díky Svobodovi.
„Svoboda první dvě kola prohrál na body se slovenským reprezentantem Hlavačkou. Třetí kolo již Svoboda vyhrál díky tomu, že zkrátil vzdálenost a v tomto trendu pokračoval i ve čtvrtém kole a díky rychle ubývajícím silám Hlavačky se podařilo Martinovi ukončit zápas technickým KO ve čtvrtém kole,“ popsal duel předseda mosteckého klubu Jiří Jirásek.
Ve váze do 69 kg Chudecki, Polák boxující v barvách Mostu s přehledem vybodoval Rajdu. „Byla radost se dívat na technický box Chudeckého,“ chválil domácího rohovníka Jirásek.
Ve váze do 75 kg brala body Ostrava. Libiš nestačil na mistra ČR Sojku. „Je nutné podotknout, že Libiš zaskakoval za s horečkami ležícího Tomáše Poláka, který byl ve vynikající formě,“ poukázal Jiří Jirásek.
Ve váze do 81 kg se statečně bil domácí Kryndler s juniorským mistrem ČR Špringlem. Kryndler, boxer nižší soutěžě, zaskakoval za zraněného Petra Sedláčka. Ve třetím kole technickým KO zvítězil Špringl.
Ve váze do 91 kg měl Most svojí jistotu v osobě Vladimíra Řezníčka a ten nezklamal. Řezníček ačkoliv měl váhový handicap 9 kilogramů porazil Bártka. Ve třetím kole byl Bártek po tvrdém úderu počítán.
Ve váze nad 91 kg mostecký Trpišovský ve druhém kole poslal k zemi hostujícího Skupieňe a ten se již nedal dohromady. Rozhodčí v dalším průběhu druhého kola boj ukončil ve prospěch mosteckých barev. Úvod extraligové sezóny tak Mostu nadmíru vyšel. „Ačkoliv domácí borci nastoupili oslabeni ve váze 75 a 81 kilogramů, dokázal tým jako celek zabrat a úspěšně bodovat,“ byl spokojený předseda oddílu Jirásek.