Po pátém odboxovaném kole oblasti jsou přípravka, kadeti a junioři BKB Most na výborném třetím místě. První je Chomutov a na druhé příčce Ústí. V kategorii přípravka za BKB Most ve váze do 38 kilogramů boxoval Jiří Kořán. Jeho zápas s ústeckým Charvátem skončil nerozhodně. Ve váze do 44 kilogramů mostecký Tonka zvítězil na body nad ústeckým Tkačenkem. Ve váze do 60 kilogramů mostecký David Chromý skončil RSC ve druhém kole. Zvítězil Brož.

V kategorii kadetů ve váze do 57 kilogramů mostecký René Žigmund skončil ve třetím kole RSC. Vyhrál Porkert.

V juniorské kategorii změřil síly ve váze do 60 kilogramů mostecký Petr Humpolec s chomutovským Lowym. Po tvrdém boji skončil duel nerozhodně. Ve váze do 64 kilogramů si poradil mostecký Petr Schejbal s Oganisaanem. Zvítězil na body.

Mezi muži do 69 kilogramů v napínavém utkání, které skončilo nerozhodně, se ukázal mostecký Petr Arnolt a proti němu ústecký Stehlík. „Oba předvedli perfektní výkon,“ vysekl jim poklonu trenér BKB Most Jaroslav Horák. V Ústí boxoval i druhý klub z Mostu a to Klub box Baník Most vedený koučem Jaroslavem Balínem. Mezi kadety ve váze do 51 kilogramů prohrál mostecký Gaži na body s Horvátem z Chomutova.

Ve váze do 54 kilogramů mostecký Kirvei vyhrál na body nad Rohanem z Ústí. Mezi juniory ve váze do 81 kilogramů vyhrál mostecký Hodek vzdáním ve třetím kole nad Votroubkem.