Proti silnému družstvu neměli Super Stars Most jako nováček v soutěži příliš velké ambice, za důležité považovali vybojovat alespoň remízu proti nedělnímu soupeři z Prahy.

V Brně nakonec podle očekávání Super Stars Most podlehli 0:8, Jacek Kolumbajew a Valerie Ondrášková však hned v úvodním utkání sebrali set úřadujícím mistrům ČR, Jakubovi Bitmanovi s Alžbětou Bášovou. Nakonec se nekonalo ani překvapení v utkání Adrian Dziołko, Petr Koukal, protože polskou posilu mosteckého družstva trápily zdravotní obtíže a musel tak šetřit síly do nedělního utkání proti TJ Astra ZM Praha.

Na domácí půdě přihlíželo utkání více diváků než v Brně a to jistě domácím pomohlo k lepšímu výkonu. Ve smíšené čtyřhře v nastavené hře druhého setu podlehl Jan Machač s Valerií Ondráškovou dvojici Lukáš Kurz, Tereza Lajdová. Nestačili ani čtyřhry Bedřich Valenta, Jan Machač na Daniela Holce s Jakubem Zahrádkou a Veronika Koldová s Valerií Ondráškovou na Elišku Maixnerovou s Terezou Lajdovou.

Veronika Koldová podlehla Elišce Maixnerové ve dvouhře žen 14:21, 12:21 a začalo se rozhodovat v pánských dvouhrách a první čtyřhře mužů. Adrian Dziołko a Jacek Kolumbajew v dramatickém souboji porazili dvojici Lukáš Kurz, Michal Netík po setech 17:21, 21:15 a 24:22.

Bedřich Valenta ve třetí dvouhře mužů zvítězil nad Josefem Kočím 14:21, 21:13, 21:15. Jacek Kolumbajew zvítězil v dalším třísetovém utkání po setech 21:14, 23:25 a 21:14. V souboji týmových jedniček nakonec zvítězil i přes zdravotní potíže polský reprezentant Adrian Dziołko 21:12, 16:21, 21:9 a Super Stars Most se mohli radovat ze zisku první extraligové remízy. V dalším kole 1. 2. prosince budou Super Stars Most bojovat na domácí půdě proti TJ Sokolu Dobruška a v neděli proti dalšímu favoritu soutěže BK Deltacar Benátky n. J.