V semifinále na Valentu se Salačovou čekal velmi silný soupeř, druhý nasazený pár Jaromír Janáček (SK Balcar Český Krumlov) a Marta Jančatová (TJ Sokol Klimkovice). Valenta se Salačovou tento pár až do tohoto turnaje nikdy neporazili.


Po velmi dobrém výkonu a setech 27:25, 21:16 se Valentovi se Salačovou podařilo probojovat do finále celostátního turnaje. Sedm míčků potom dělilo oba badmintonisty Super Stars Most od celkového vítězství.


Bedřich Valenta s Kateřinou Salačovou, tak po finálové prohře s Adamem Mendrekem (TJ Sokol Brno - Jehnice) a Michaelou Myšákovou (TJ Astra ZMZ Praha) a setech 21:17, 11:21 a 14:21 dosáhli svého nejlepšího umístění své kariéry. Stejně úspěšný byl i Bedřich Valenta ve dvouhře chlapců. Nejprve porazil Jiřího Novotného (SK Balcar Český Krumlov) 21:10, 23:21 a ve čtvrtfinále Jiřího Loudu (TJ Bílá Hora Plzeň) 21:11, 21:17. V semifinále dosáhl historického úspěchu, když porazil lídra celostátního žebříčku Jaromíra Janáčka na domácí půdě po setech 21:14, 21:7.


Po předchozích náročných zápasech mu již nezbylo dostatek sil do finále, ale 920 bodů do celostátního žebříčku jej posunulo na druhou příčku v České republice.


Bedřich Valenta získal i třetí cenný kov, když společně s Jiřím Vodrážkou vybojovali 3.místo ve čtyřhře chlapců. Kateřina Salačová se ještě ve dvouhře dívek probojovala do čtvrtfinále a obhájila tak osmou příčku na celostátním žebříčku.


Výsledky Super Stars Most:
Dvouhra chlapci: 2. místo: Bedřich Valenta.

Čtyřhra chlapci: 3. místo: Bedřich Valenta, Jiří Vodrážka.

Smíšená čtyřhra: 2. místo: Bedřich Valenta, Kateřina Salačová.