„Zápas s Partizánským byl pro nás posledním domácím utkáním na dlouhou dobu a chtěli jsme se fanouškům ukázat v tom nejlepším světle, ale bohužel začátek zápasu nám opět utekl, neplnily jsme to, co jsme si před zápasem jasně řekly. Později už jsme se zkoncentrovaly a pomalu začaly otáčet, ale stav 1:6 je na zamyšlenou. Jsme rády, že jsme zápas dotáhly do vítězného konce," popisovala vytáhlá pivotka Mostu.

Co podle ní způsobilo takový herní obraz? „Možná nás zaskočil i herní čas, na který nejsme zvyklé, ale to nás samozřejmě neomlouvá. Přijde mi, že jsme v úvodu utkání nejisté a že zbytečně rychle některé akce zakončujeme. Budeme se muset na toto zaměřit, protože se soupeři, kteří v play off přijdou, by se nám to nemuselo povést otočit," přemítá Míšová.

Andělé ve středu srazili Porubu, v sobotu Partizánské a trenér jim za to slíbil volné pondělí. „A slib splnil. Já jedu do Olomouce a v pondělí si udělám volno i od školy, takže v úterý zpět do Mostu až na trénink," těší házenkářku původem z Hané.