Tramvajovou dopravu v Mostě přerušila krátce po půl osmé nehoda v ulici U stadionu. Osobní auto zůstalo po nárazu částečně zaklíněné pod osvětlenou Vánoční tramvají.  „Nikdo nebyl zraněn,“ uvedla mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková. Řidiči byli střízlivý. Na lince č. 2 byla výluka, místo tramvají jezdily autobusy a dopravu řídili policisté.

Viník nehody ještě není znám. Dopravní podnik tramvaj umístil do dílny, kde se zjistí rozsah poškození. Nemá být velké. Po nutné opravě se Vánoční tramvaj, na které jsou tisíce světel, vrátí na trať. Mělo by to být v řádu dnů.

U této nehody asistovali i hasiči stejně jako v Malém Březně na Mostecku. "Auto tam sjelo do příkopu. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči vůz vytáhli," popsal za hasiče Lukáš Marvan. 

V 5 hodin se srazila na odbočce do Skršína dvě auta, Renault a Chevrolet. Nehoda se obešla bez zranění, alkohol u řidičů nebyl zjištěn. Policie hlásí škodu ve výši sto tisíc korun.

Po 7. hodině sjela řidička do příkopu u Bělušic. Sanita ji odvezla do nemocnice. Zranění policie zatím eviduje jako lehké. Škodu na vozidle odhadla na deset tisíc korun. Požití alkoholu u řidičky policie vyloučila.

Další havárie na Mostecku komplikovaly dopravu v Jiráskově ulici v Litvínově, kde narazil osobní automobil do dopravní značky a na na silnici 13 u Mostu. Tam se dodávka zastavila o svodidla.

Také policisté na Teplicku řešili několik nehod, další drobné nárazy si řidiči vyříkali na místě. V Alejní ulici v Teplicích se střetla dvě osobní auta, ke zranění nedošlo. V Proboštově v ulici kapitána Jaroše řidička narazila na zasněžené vozovce do zábradlí. Ani zde nedošlo ke zranění.

Kuriózní nehoda se odehrála v pět hodin ráno v Oseku. Tam se rozjelo na parkovišti v klesání špatně zabržděné auto. Řidička ho chtěla zastavit tělem, ale nepodařilo se jí to. Vozidlo ji přejelo nohu a narazilo do dalšího auta před ním.

Na silnici v Hrobě mezi Osekem a Dubím narazil řidič s osobním autem čelně do nákladního. Nehoda si vyžádala jedno lehké zranění. Na místě zasahují složky IZS. Místem byk v pátek dopoledne omezený provoz.  

Potíže nadělala dopolední bílá nadílka také na Ústecku. "Strážky, Libouchec, Tisá a další obce jsou jen stěží průjezdné. Na silnicích je led nebo sněhová břečka," uvedla Monika Gondová z Tisé a poslala několik fotografií.

Nehoda osobního auta omezila provoz na silnici 25361 v obci Velké Chvojno na Ústecku, ani zde nedošlo ke zranění. Uvízlý kamion zablokoval silnici 262 u obce Starý Šachov v okrese Děčín. Podle serveru Policie ČR se zde tvoří dlouhí kolony, vozidla popojíždí s opatrností a průměrnou rychlostí do 10 km/h.

Náledí na německé straně Krušných hor hlásí řidič Daniel Škach. Zároveň poslal fotografii převrácenoho kamionu, kolem kterého projížděl.

Ledovka je na německé straně Krušných hor. Fotografii nehody kamionu nám zaslal čtenář Daniel Škach.

Víte o další dopravní komplikaci? Vyfotli jste aktuální nehodu? Kontaktujte nás na e-mailu: roman.nesetril@denik.cz. Děkujeme.