Odpoledne srazilo osobní auto osmiletou dívku v ulici Dr. Vacka v Libochovicích. „Holčičku jsme letecky transportovali do ústeckého traumacentra s podezřením na vážná zranění," sdělil Deníku mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník. Nehodu řeší policie. Podle předběžného prověřování dítě vběhlo náhle do vozovky mimo přechod pro chodce.  

V Klášterci nad Ohří u stadionu vyjelo osobní auto na chodník a poranilo jednoho mladíka. „Tuto nehodu policisté prověřují pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ sdělila Deníku policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Bleší trh v Mostě v sobotu 8. října.
Jaký je blešák v Mostě v době zdražování? Obchodníci i zákazníci se svěřili

V podvečer došlo ke střetu dodávky a motorky u Kauflandu v Žatci. Tam také kvůli zranění vyjeli záchranáři a policie zahájila vyšetřování. Předtím do sebe narazily autobus a osobní auto v Teplicích. Tato havárie se obešla bez zranění.

Odpoledne policisté řešili střet dvou osobních aut v ulici Albrechtická v Mostě a střet osobního auta s cyklistou v ulici K Velodromu v Lounech u psího cvičiště. Bez zranění byl i karambol u Penny v Litoměřicích, kde se srazily nákladní vozidlo a osobní auto. 

Po poledni musela sanita jet k nehodě v horní části ulice Drážďanská v Děčíně, kde havarovalo nákladní a osobní auto.