„V místě u odbočky na Sulec, ve směru jízdy od Panenského Týnce na Louny, nepřizpůsobil 74letý řidič osobního vozidla značky Renault Thalia rychlost jízdy svým schopnostem. Dostal smyk a vyjel vlevo do protisměru, kde v silničním příkopu narazil přední částí do svahu," popsala událost Jaromíra Střelcová, lounská policejní mluvčí. Nárazem se automobil přetočil a zůstal stát v přibližně dvoumetrové hloubce příkopu. „Řidič bohužel na místě svým zraněním podlehl," dodala mluvčí.

Hmotná škoda byla vyčíslena na 120 tisíc korun. Přesné okolnosti této nehody nyní vyšetřují lounští kriminalisté.

Na místě zasahovali též hasiči z Loun. „Jednotka provedla úklid vozovky a zajistila místo události," sdělil Michal Hrdlička z Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje. „Jedná se již o šestou oběť dopravních nehod v letošním roce na silnicích lounského okresu, přičemž pět lidských životů vyhaslo právě na nebezpečné silnici I/7 Praha – Chomutov," připomněla mluvčí Střelcová.

Letošní nehody na silnici I/7

čtvrtek 11. července – 74letý řidič dostal u Sulce smyk, sjel s renaultem do příkopu. Na místě zemřel
neděle 9. června – u Postoloprt 84letý řidič fabie srazil 49letého cyklistu. Ten v nemocnici zemřel
čtvrtek 30. května – na obchvatu Loun 35letý řidič osobního auta citroën předjížděl a čelně se střetl s kamionem. Na místě zemřel
sobota 23. února – 38letý řidič osobního automobilu audi na obchvatu Loun předjížděl, v protisměru se čelně střetl s octavií. V ní zemřel 63letý řidič
neděle 10. února – řidič s osobním vozidlem peugeot sjel u Chlumčan ze silnice, narazil do dvou stromů a s autem se převrátil na střechu. Zemřel na místě.