Ale také vím, že finanční úřad do vzduchu nevyletěl, a dokonce ani květinka U Dvojčat, kde jste včera mohli celý den vidět mírně nervózní personál.
Tady jde o bombu informační, potažmo finanční. Jistý investor chce odkoupit fotbalový stadion, postavit jiný a na místě starého vybudovat nákupní komplex. Ha ha ha HA HA.

A na radnici to nikdo nechce povolit. Že by se po letech cestování bůhvíkde vrátil domů starý dobrý rozum? Určitě, protože pro takovéhle machinace není rozumný důvod.

Tak za prvé, člověk, který chce do našeho zbídačeného města investovat, by to měl konzultovat s ošetřujícím lékařem. Pokud jde dokonce o částku dvou miliard, měli by lékaři prohlédnout i ty, jež tomu věří.

Za druhé, v Mostě je zvykem, že po otevření nového centra se firmy přestěhují, na jejich místo přijdou ty staré, a poslední komplex v řadě zazeje prázdnotou. Však se podívejte do Delty. Není tu totiž nákupní síla. Práce je mizerně placená nebo žádná, a tak až na výjimky, co si s otázkou práce hlavu nikdy nelámaly, nemá kdo utrácet. Docílíme maximálně toho, že bude prázdnej Centrál. Čili investice k ničemu.

A za třetí, je to vůbec pro mostecký fotbal třeba? Potřebuje vůbec ta legie zatracenců nový stadion?

Rozhodně ne. Pane Kabíčku slezte z toho empajru. Barcelona tu hrát nikdy nebude, a na to mostecký pinkání můžete zůstat u Kauflandu.
Tuhle radu máte ode mě zdarma, a kdyby chtěl investor nakonec přeci jen pustit chlup, kupte si aspoň jednoho pořádného fotbalistu. My mu přijdem zafandit i na starej staďák.